Sulaikytas viešąją tvarką centre ne kartą pažeidinėjęs vyras

Asociatyvi nuotr. /R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiai teiraujasi apie pirmadienio įvykį centre, liepos 31 d., Laisvės alėjoje, netoli Kauno apylinkės teismo, kur fiksuotas viešąją tvarką pažeidinėjęs asmuo: jis buvo neblaivus, priekabiavo prie žmonių ir buvo sudrausmintas policijos pareigūnų. Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų teigimu, vyras prasižengia ne pirmą kartą.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad liepos 31 d. 13:30 val. Kaune, Laisvės al., policijos pareigūnai sulaikė viešosios tvarkos pažeidėją (36 m.). Jam buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,91 prom.

Pristačius vyrą į policijos įstaigą jam buvo surašytas protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 484 str. 2 d. (dėl alkoholinių gėrimų gėrimo viešose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymo viešose vietose). Už tai numatyta bauda nuo 30 iki 90 eurų.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai informavo, kad minėtas asmuo centre viešąją tvarką pažeidinėja ne pirmą kartą: vaikšto neblaivus, nusirengęs viršutinius marškinius ir kalbina žmones, taip pat priekabiauja tempdamas už rankų moterims. Dažniausiai asmuo neteiktinai elgiasi Laisvės alėjoje, pastebėtas prie Kauno pilies, liepos 25 d. apie 21 val. fiksuotas atvejis Vytauto prospekte esančioje parduotuvėje, kur minėtas asmuo be marškinių ir neblaivus rodėsi viešoje vietoje, kalbino praeivius.

Įvykio liudininkas Sergej rašo: „Centre šį asmenį žinome, jis prie merginų kabinėjasi ne pirmą kartą. Atsisėda ir įkyri, nerišliai kalba; už rankų tampo, visos bėga nuo jo. Prie vaikinų jis nesikabina. Pagaliau policija jį sudrausmino“, –  teigė kaunietis.

Kaip jau rašėme, minėtas vyras prasižengė ir anksčiau: birželio 19 d. viešajame transporte vartojo alkoholį; vėliau, birželio 23 d. vyras be viršutinių marškinių bandė priekabiauti prie A. Mickevičiaus gatvėje iš parduotuvės išeinančios moters.

Pastebėjus panašius viešosios tvarkos pažeidimus raginama nedelsiant pranešti policijai.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kaunui per Seimo rinkimus „valstiečiai“ meta „Vieningo Kauno“ kozirį

Skaitytojai praneša: iš Kleboniškio miško sklinda neaiškūs sprogimai

Vyriausybė siūlo nuo rudens atsisakyti renginiams taikyto ribojimo

Bet kur statyti gali, jei „BMW“ tu turi: greitu metu tokie pažeidėjai automobilių gali neberasti

Augintiniams taip pat galioja taisyklės važiuojant automobiliu: informuoja apie galimus nuostolius

A. Veryga Kauno medikams išdalijo savo paties kurtus medalius

Per karantiną Kauno techninės apžiūros stotyse taikyta tvarka lieka galioti ir po jo

Kauno rajone įkliuvo „Audi“ vairuotojas: bandė apgauti greičio matuoklį

„Valstiečių“ rinkimų sąraše – ir „Vieningo Kauno“ nariai

A. Veryga apie antrąją koronaviruso bangą: tikėtis, kad mus aplenks, naivu