Beprotiška pramoga – Kaune nužudytas niekuo dėtas vyras

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Liepos 16 d. du vyrai sugalvojo beprotišką pasilinksminimo būdą – nužudytas nieko dėtas 43 m. amžiaus vyras. 28-erių Audrius Komisaraitis ir 22-ejų Jonas Čeplauskas nusprendė paskambinti atsitiktinai surinktu telefono numeriu ir pajuokauti, pasityčioti iš atsiliepusiojo. Tai peraugo į kivirčą, kurio pasekmės tragiškos.

Pasak Kauno apygardos prokuratūros pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroro Vytauto Gatavecko, Kaune susitikę du seni pažįstami A. Komisaraitis ir J. Čeplauskas sugalvojo pasilinksminti, tai yra sumanė pasityčioti iš žmonių ir paskambino atsitiktinai surinktu numeriu.

Atsiliepusiam vyrui jie prisistatė esantys iš siuntinių tarnybos ir pradėjo aiškinti, kad vyrui yra pristatytas kažkoks siuntinys ir pastarasis turi jį atsiimti. Tačiau nukentėjusysis sakė, kad jokių siuntinių nelaukė.

„Taip įtariamieji besikabinėdami susiginčijo su nukentėjusiuoju ir vyrai nusprendė viską išsiaiškinti susitikę. Atsiliepęs vyras buvo išgėręs, jis šventė su draugu. Greičiausia dėl to ir susitiko su įtariamaisiais. Be to, vyrai bekalbėdami telefonu išsiaiškino, kad yra Kaune ir visai netoli vieni kitų. Todėl nusprendė susitikti P. Lukšio g. ir Ukmergės g. sankirtoje.“ – įvykio aplinkybes aiškino prokuroras.

V. Gatavecko teigimu, tik susitikus ir nukentėjusiajam nespėjus pasakyti nė žodžio, A. Komisaraitis papurškė pastarajam į veidą dujų. 43 m. amžiaus vyrui suklupus, įtariamieji pradėjo jį spardyti, mušti. Sumušę nukentėjusįjį ir iš jo paėmę mobiliojo ryšio telefoną įtariamieji pasišalino. Pusamžis vyras liko gulėti susitikimo vietoje. Vyro kūnas buvo rastas tik kitos – liepos 17 – dienos rytą.

„A. Komisaraitis apklausos metu patvirtino, kad nebuvo jokios priežasties, nukentėjusysis nieko nepasakė, nieko neišprovokavo. Tiesiog jis be priežasties papurškė nukentėjusiajam dujų ir pradėjo vyrą mušti. Mušė kartu su J. Čeplausku. A. Komisaraitis prisipažįsta įvykdęs nusikaltimą, o J. Čeplauskas savo kaltę neigia bei parodymus duoti atsisako“, – sakė V. Gataveckas.

Ar įtariamieji tą lemtingą naktį buvo blaivūs ar ne, neaišku. Vienas jų buvo sulaikytas po keturių dienų, tai yra liepos 20 d., kitas – liepos 24 d.

Prokuroro teigimu, tiek A. Komisaraitis, tiek ir J. Čeplauskas anskčiau yra teisti. Be to, J. Čeplauskas visai nesenai buvo paleistas iš įkalinimo įstaigos, kurioje atliko bausmę dėl vagystės.

Prokuroras teismo prašė įtariamuosius suimti 3 mėn. Teismas tenkino prokuroro prašymus ir abiem įtariamiesiems skyrė laisvės atėmimą 3 mėn. terminui.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

96 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Pasaulinė muzikos sensacija iš Lietuvos Dynoro pristato naują dainą ir vaizdo klipą

Gražiausio lietuviško įmonės pavadinimo titulas atiteko kauniečiams

„Senukai“ už 3 mln. eurų modernizuos Kaune esantį prekybos centrą

Kauno valdantieji ignoruoja siūlymus atsisakyti vienkartinių plastiko gaminių miesto šventėse

Nauja tvarka daugiabučių kiemuose: automobilio galite ir neberasti

Kauno rajone buvusios žmonos šaldytuvą siaubęs miškinis atsidūrė pareigūnų rankose

Kauno teismas išnagrinėjo I. Strazdauskaitės nužudymo bylą: budeliai kaltę pripažįsta tik iš dalies

Kauno marių „tarzano“ paieškos įsibėgėja: padėjusiems surasti žada atlygį

Kauno rajone sučiuptas galimai psichotropines medžiagas platinęs vyras

Kaune – pirmasis salmoneliozės protrūkis šiais metais