Skaitytojai praneša apie nelaimę prie prekybos centro „Lidl“ Šilainiuose (atnaujinta)

Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pirmadienį praneša, kad į Baltų prospektą prie prekybos centro „Lidl“ suvažiavo gausios spec. tarnybų pajėgos: įvykio vietoje dirba keli medikų ir policijos pareigūnų ekipažai.

Kaip portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties budinti gydytoja, sujudimas Šilainiuose prie vieno Šarkuvos g. daugiabučio – dėl nelaimės, kurios metu iš devynaukščio gyvenamojo namo iškrito žmogus. Šiuo metu medikai ir pareigūnai dirba įvykio vietoje.

Kauno apskrities policijos budėtojas informavo, kad iš daugiabučio balkono iškrito moteris, ji sąmoninga, pareigūnams atsakinėjo į klausimus. Medikai jai teikia pirmąją pagalbą.

Papildyta 12:57 val.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai informavo, kad liepos 24 d., 11:50 val., gautas pranešimas, jog Kaune, Šarkuvos g., iš daugiabučio iškrito moteris (36 m.). Moteris pristatoma į gydymo įstaigą.

Policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

Papildyta 13:35 val.

Kauno apskr. VPK informavo, kad šiandien 11:50 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Šarkuvos g. iškrito ten gyvenanti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės 3-osios kuopos 2-ojo būrio vyriausioji patrulė R. Š. (gim. 1981 m.), baigusi tarnybą šiandien ryte. Pareigūnė pristatyta į gydymo įstaigą, jos būklė sunki. Pirminiais duomenimis, moteris norėjo atimti sau gyvybę.

16 metų pareigūne dirbanti moteris tiesioginių vadovų apibūdinama kaip pareiginga, kruopšti ir atsakinga. Per visą tarnybos laikotarpį skatinta 4 kartus.

Papildyta liepos 25 d.

Policija informavo, kad dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 137 str. 1 d. (sunkus sveikatos sutrikdymas dėl neatsargumo, už tai baudžiama areštu arba laisvės atėmimu iki 3 metų.).

45 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno koronaviruso dienoraštis #savaitgalis

Sekmadienį koronaviruso infekcija nustatyta dar 23 asmenims

V. Kasiulevičius: pirmomis gegužės savaitėmis Lietuva pasieks koronaviruso piką

A. Veryga apribojo ir respiratorių bei vienkartinių pirštinių pardavimą (papildyta)

Įspėja kelininkai: naktį eismo sąlygas sunkins plikledis

Koronaviruso infekcija patvirtinta dar vienai medikei

Karantinas – privalomas visiems: kauniečiai gali pranešti apie pažeidimus

Pernai politinės partijos gavo daugiau kaip 8,5 mln. pajamų – turtingiausi buvo socialdemokratai

SAM: dėl koronaviruso bus tiriami visi, kuriems pasireiškia simptomai

Gūsingas vėjas dalį kauniečių paliko be elektros