Skaitytojai praneša apie nelaimę prie prekybos centro „Lidl“ Šilainiuose (atnaujinta)

Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pirmadienį praneša, kad į Baltų prospektą prie prekybos centro „Lidl“ suvažiavo gausios spec. tarnybų pajėgos: įvykio vietoje dirba keli medikų ir policijos pareigūnų ekipažai.

Kaip portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties budinti gydytoja, sujudimas Šilainiuose prie vieno Šarkuvos g. daugiabučio – dėl nelaimės, kurios metu iš devynaukščio gyvenamojo namo iškrito žmogus. Šiuo metu medikai ir pareigūnai dirba įvykio vietoje.

Kauno apskrities policijos budėtojas informavo, kad iš daugiabučio balkono iškrito moteris, ji sąmoninga, pareigūnams atsakinėjo į klausimus. Medikai jai teikia pirmąją pagalbą.

Papildyta 12:57 val.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai informavo, kad liepos 24 d., 11:50 val., gautas pranešimas, jog Kaune, Šarkuvos g., iš daugiabučio iškrito moteris (36 m.). Moteris pristatoma į gydymo įstaigą.

Policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

Papildyta 13:35 val.

Kauno apskr. VPK informavo, kad šiandien 11:50 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Šarkuvos g. iškrito ten gyvenanti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės 3-osios kuopos 2-ojo būrio vyriausioji patrulė R. Š. (gim. 1981 m.), baigusi tarnybą šiandien ryte. Pareigūnė pristatyta į gydymo įstaigą, jos būklė sunki. Pirminiais duomenimis, moteris norėjo atimti sau gyvybę.

16 metų pareigūne dirbanti moteris tiesioginių vadovų apibūdinama kaip pareiginga, kruopšti ir atsakinga. Per visą tarnybos laikotarpį skatinta 4 kartus.

Papildyta liepos 25 d.

Policija informavo, kad dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 137 str. 1 d. (sunkus sveikatos sutrikdymas dėl neatsargumo, už tai baudžiama areštu arba laisvės atėmimu iki 3 metų.).

45 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Naujai pastatytoje „Fredos“ gamykloje krizė negresia – atlyginimai viršija 1000 eurų

Apžvalgos bokštams - miglota ateitis: jau kalbama apie jų pridavimą į laužyną

Karas dėl šimto Kauno apylinkių kaimų: klausimų daugiau nei atsakymų

Kauno gimnazijos direktoriaus pavaduotojui - fantastiškas karjeros šuolis

Į laisvę lygtinai paleisto žudiko policija ieško kaip dingusio be žinios

Skaidri ir sklandi būsto nuoma: ką turi žinoti nuomotojas ir nuomininkas?

Šventiniai savaitgaliai nesibaigia: miestą užvaldys Europos paveldo dienos

Grybauti išėjęs kėdainiškis dingo be žinios

Kauno klinikų aikštelėje nusidriekė gyva žmonių eilė (papildyta)

V. Matijošaitis pravėrė naujųjų savo rūmų duris: kainavo dvigubai brangiau, nei planuota