Kauno vaikai vasarą leidžia turiningai

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiemet Kauno miesto savivaldybė skatindama vaikų užimtumą pristatė analogų Lietuvoje neturinčią programą – vasaros metu Kauno vaikams siūlomi net 189 nemokami muzikos, sporto, teatro, filmų kūrimų, cirko, keramikos ir kitokie užsiėmimai.

Drauge su kitais prie šios gražios iniciatyvos prisijungė ir Kauno miesto muziejus, įtraukdamas vaikus į nuotaikingas, kupinas netikėtumų ir istorija alsuojančias edukacines programas visuose muziejaus skyriuose.

Visą praėjusią savaitę Kauno rotušėje, Kauno pilyje, Lietuvių tautinės muzikos istorijos muziejuje, M. ir K. Petrauskų lietuvių muzikos istorijos muziejuje ir J. Gruodžio memorialiniame muziejuje netilo vaikų klegesys, skambėjo mažųjų atliekamos sutartinės, senovinių liaudies muzikos instrumentų garsai. Jaunieji lankytojai klausėsi pasakojimų apie didingą Kauno pilies praeitį, žaidė senovinius viduramžių žaidimus – „Vilkelį“, „Kvirkatą“, „Kroketą“, „Raketmūšį“ bei „Krepšiasvydį“, drąsiausiejį šaudė iš lanko ir arbaleto.

Užsiėmimų metu vaikai sužinojo svarbaus miesto savivaldos simbolio – Kauno rotušės istoriją, pamatė burmistro Jono Vileišio kabinetą, klausėsi mįslingų rotušės rūsių istorijų, pabuvojo kalėjimo kameroje ir net akis į akį susitiko su negailestingu budeliu! Laikas neprailgo ieškant lobio Juozo ir Stasės Gruodžių įveistame sode, o kiek artistiškumo ir emocijų liejosi teatralizuoto vaidinimo „Jūratė ir Kastytis“ metu.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Prezidentas G. Nausėda nutraukė saviizoliaciją

Skaudi netektis krepšinio pasaulyje: mirė auksinės Lietuvos rinktinės narys L. Žemaitis

Maisto atiduotuvės įkūrėja J. Janovičiūtė: „Dovanoti lengviau, negu prašyti“

Sekmadienį Kaune varžysis geriausi Lietuvos dviratininkai

„Luminor“: savaitgalį laikinai nebus galima naudotis kai kuriomis paslaugomis

Prašoma visuomenės pagalbos: Kauno pareigūnai ieško į namus nesugrįžusio vyro

Susisiekimo ministerija inicijuoja ilgalaikę programą laivybai Nemunu atnaujinti

Kaune elektrinių paspirtukų vairuotojams buvo dalinami šalmai

Šalia Kauno įkūrė krevečių auginimo ūkį: bandys užkariauti Europą

Kauno Sobore įsibėgėjo kapitaliniai restauracijos darbai