Kauno vaikai vasarą leidžia turiningai

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiemet Kauno miesto savivaldybė skatindama vaikų užimtumą pristatė analogų Lietuvoje neturinčią programą – vasaros metu Kauno vaikams siūlomi net 189 nemokami muzikos, sporto, teatro, filmų kūrimų, cirko, keramikos ir kitokie užsiėmimai.

Drauge su kitais prie šios gražios iniciatyvos prisijungė ir Kauno miesto muziejus, įtraukdamas vaikus į nuotaikingas, kupinas netikėtumų ir istorija alsuojančias edukacines programas visuose muziejaus skyriuose.

Visą praėjusią savaitę Kauno rotušėje, Kauno pilyje, Lietuvių tautinės muzikos istorijos muziejuje, M. ir K. Petrauskų lietuvių muzikos istorijos muziejuje ir J. Gruodžio memorialiniame muziejuje netilo vaikų klegesys, skambėjo mažųjų atliekamos sutartinės, senovinių liaudies muzikos instrumentų garsai. Jaunieji lankytojai klausėsi pasakojimų apie didingą Kauno pilies praeitį, žaidė senovinius viduramžių žaidimus – „Vilkelį“, „Kvirkatą“, „Kroketą“, „Raketmūšį“ bei „Krepšiasvydį“, drąsiausiejį šaudė iš lanko ir arbaleto.

Užsiėmimų metu vaikai sužinojo svarbaus miesto savivaldos simbolio – Kauno rotušės istoriją, pamatė burmistro Jono Vileišio kabinetą, klausėsi mįslingų rotušės rūsių istorijų, pabuvojo kalėjimo kameroje ir net akis į akį susitiko su negailestingu budeliu! Laikas neprailgo ieškant lobio Juozo ir Stasės Gruodžių įveistame sode, o kiek artistiškumo ir emocijų liejosi teatralizuoto vaidinimo „Jūratė ir Kastytis“ metu.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune projektuotojų išmonei ribų nėra: šviesoforą užstatė ženklais

Ralyje „Aplink Lietuvą 2019“ prezidento taurę iškovojo ekipažas iš Kauno

Paaiškėjo, kada Kauno žvėriui tikimasi suteikti kūną

10 gražiausių žalgiriečių epizodų draugiškose rungtynėse

Į „Romuvą “ sugrįžta tarptautinis Vilniaus dokumentinių filmų festivalis

Atsako advokatė: ar už pertraukas darbo metu gali būti mokamas atlyginimas?

Sprendimą apskundusi Mongolo našlė iš H. Daktaro nieko nepešė

Tarptautinis šokių festivalis „Aura“ perrašys mišių tradicijas

„BMW“ savininkams Kaune atėjo juodos dienos

I. Šimonytė neteko ilgus metus sirgusios mamos