Gimtadienio proga portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojams – nemokamos kelionės su „Taxify“

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Birželio mėnesį populiariausia Baltijos šalyse mobilioji taksi programėlė „Taxify“ Kaune minės vienerių metukų gimtadienį. Ta proga atnaujintas „Taxify“ ir portalo „Kas vyksta Kaune“ bendradarbiavimas.

Iki liepos vidurio portalo skaitytojai galės pirmą kartą pasinaudoti paslauga nemokamai, vyks ir loterija, kurios metu kiekvieną savaitę bus pralošiama papildomų nemokamų kelionių už 100 eurų.

Kaune apsilankė programėlės sumanytojas

Neseniai Lietuvoje viešėjęs „Taxify“ idėjos autorius ir programėlės kūrėjas 23-ejų Markus Villig nusprendė apsilankyti ir Kaune, kad savo akimis išvystų vieną iš daugybės pasaulio miestų, kuriame sėkmingai jau vienerius metus veikia jo sumanyta išmanioji programėlė. Jis Kaune lankėsi pirmą kartą ir džiaugėsi, kad čia užsuko bei išreiškė viltį apsilankyti ateityje bei skirti daugiau laiko miesto apžiūrėjimui. Markui labiausiai patiko Kauno senamiestis, čia vykstantis judesys bei pozityvūs, naujoves priimantys kauniečiai.

„Taxify“ įkūrėjas pasidžiaugė, kad šia paslauga Kaune naudojasi vis daugiau vartotojų, plačiasi ir vairuotojų ratas. Paslaugos teikėjai itin rūpinasi gera reputacija ir atsiliepimais, iš vairuotojų skubiai šalinami blogai keleivių įvertinti paslaugos teikėjai, galbūt todėl dauguma atsiliepimų apie šią paslaugą – teigiami.

Dėl mažesnių veiklos kaštų „Taxify“ klientams siūlo konkurencingas kainas, skaidrią kainodarą, galimybę mokėti banko kortelėmis. Itin paisoma automobilių techninės būklės ir švaros priežiūros.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ ir „Taxify“ bendradarbiauja jau ne pirmą kartą. Mūsų vertinimu – tai puiki paslauga, kuria patogu naudotis vykstant į renginius, pramogaujant mieste, ar tiesiog skubant iš taško A į tašką B. Taip pat šia paslauga patogu naudotis miesto svečiams.

Staigmenų paruošė visiems vartotojams

Mobiliąją „Taxify“ programėlę galite nemokamai atsiųsti į išmanųjį telefoną bei pasinaudoti „Kas vyksta Kaune“ skaitytojo promo kodu KVK, kurio vertė iki 7 eurų – tokią nuolaidą jums suteiks pirmajai kelionei. Svarbu žinoti, kad nuolaida galioja tik pirmajai kelionei, į kurią vyksite po programėlės įdiegimo. Jeigu kodo per pirmąją kelionę nesuvesite, vėliau jis nebegalios. Pačia programėlę atsisiųsti galite bet kuriuo jums patogiu metu, bet prieš vykstant į pirmąją kelionę reikia iš anksto suvesti promo kodą, kaip tai padaryti, paaiškinta čia.

Dovanos laukia ir esamų vartotojų!

Visi iki liepos vidurio su „Taxify“ keliaujantys keleiviai dalyvaus loterijoje „Gimtadienio dovanos – 100 eurų kelionėms“, kurioje kas savaitę bus skelbiami net šeši laimingieji: trys keleiviai savo kelionėms laimės po 10 eurų, 2 – po 20 eurų ir 1 – 30 eurų. Pirmuosius laimėtojus skelbsime birželio 8 d.

Daugiau apie loterijos sąlygas skaitykite čia.

Taip pat bus siūlomos ir vienkartinės nuolaidos iki 20 proc. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojams jau tapusiems „Taxify“ vartotojais – vykti į renginius, koncertus, iškylas. Ši informacija bus skelbiama portale arba „Taxify“ pranešimuose vartotojams.

Siųstis programėlę čia.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno širdyje surengtas „Laisvės piknikas“ uždarytas su trenksmu

Važiuojant link Jonavos - baisus sunkvežimio ir automobilio susidūrimas

Įvertinkite: šviežiu asfaltu dar kvepiantis Ateities plentas

Orai toliau lepins šiluma: smarkiausiai kais Kaune

Smarkus susidūrimas prie „Megos“ atskleidė vieną problemą

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

Nemuno salą užtvindė į „Laisvės pikniką“ susirinkę kauniečiai

Bankų kodų kortelių dienos suskaičiuotos

Aiškėja daugiau detalių apie kraupią nelaimę šalia „Megos“ (n-18)

Ateities plentu vėl rieda automobiliai