„Valstiečiai“ nepalaikė siūlymo dvi ministerijas iškelti į Kauną

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Valstiečiai“ Seime nepalaikė opozicijos siūlymo iškelti Aplinkos ir Žemės ūkio ministerijas į Kauną, nes taip opozicija siekė plagijuoti Vyriausybės programą, sako „valstiečių“ deleguotas Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.

„Tai buvo trolinimas – to, kuris dabar pasiūlė. Jie ima Vyriausybės programos dalį, plagijuoja Vyriausybės programą, iš kažkur ištraukia kažką ir bando siūlyti. To neturėtų būti – turėtume nuosekliai dirbti į ateitį, nekreipti dėmesio į „trolių“ pažadus, o kreipti dėmesį į tai, ką Vyriausybė kalba. O Vyriausybė kalba, kad minsterijos bus keliamos į Kauną ir neatsisako tų pažadų“, – Žinių radijui trečiadienį sakė parlamento vadovas.

Už projektą, kad nuo 2019 metų šių ministerijų pagrindinės būstinės dirbtų Kaune, praėjusią savaitę po pateikimo balsavo 28 Seimo nariai – konservatoriai ir dalis liberalų, prieš buvo 21, 27 susilaikė. Projektą palaikė tik vienas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas.

Apie galimybę perkelti dvi ministerijas į Kauną kalbama 9 valstiečių 0 ir socialdemokratų Vyriausybės programoje, tačiau nebeužsimenama jos įgyvendinimo plane.

Vyriausybės įstatymo pataisą dėl dviejų ministerijų perkėlimo registravo du konservatoriai: Jurgis Razma ir Gintarė Skaistė. Pataisos iniciatorius J.Razma priminė, kad konservatoriai anksčiau turėjo idėjų institucijas kelti iš Vilniaus į kitus miestus, tačiau tam sutrukdė krizė.

Šiuo metu visos 14 ministerijų įsikūrusios sostinėje.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Į Žiegždrius išskubėjo gausios ugniagesių pajėgos – pastatas dega atvira liepsna

Seime kyla aršios diskusijos: vietoj apskričių nori formuoti penkis regionus

Netoli Kauno motociklininkas skriejo beveik tris kartus greičiau nei leidžiama

Kaunas tarė „Ačiū, Lietuva!“ – miestą užliejo muzikos ir teatro pasirodymai

Kauniečiai dalinasi džiugiomis žiniomis: vėl atsidarė legendinė „Spurginė“

Korupcijos byloje įtariamam Kauno advokatui skirtos švelnesnės kardomosios priemonės

Kauno „Akropolyje“ pradeda veikti „Kakės Makės pasaulis“

Dėl karantino atšaukimo Lietuva neatitinka vieno iš keturių rekomendacinių kriterijų

Specialistų išvados: Nemunas neatitinka vandens kokybės reikalavimų

Švelninama saviizoliacija: iš užsienio grįžę asmenys galės nuo izoliacijos vietos nutolti per kilometrą