Skaitytojų video: muštynės ar speciali policijos sulaikymo operacija?

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pirmadienio vakarą dalinasi vaizdo įrašu, kurį užfiksavo netoli miesto centro. Vaizdo įraše nufilmuota, kaip vyriškiai iš automobilio ištraukė ir ant žemės paguldė vieną žmogų, o kiti bando patekti į automobilį.

Neįprasta situacija užfiksuota pirmadienio vakarą, H. ir O. Minkovskių gatvėje. Apie 19 valandą Nemuno krantinėje, netoli Aleksoto tilto, užfiksuotame vaizdo įraše galimai nufilmuotos muštynės.

Įraše, kuriuo pasidalino vienas portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas, matosi, kaip vienoje H. ir O. Minkovskių gatvės eismo juostoje netoli sankryžos sustoję trys automobiliai, o aplink juos verda veiksmas.

Per keliolika sekundžių, kurios užfiksuotos įraše, matosi, kaip nuo vieno iš sustojusių automobilių prie kito atbėga vyriškis ir prisijungia prie jau greta kito automobilio susirinkusių. Keli jų kažką veikia prie automobilio durelių, kiti tuo tarpu talžo kažką, gulintį ant asfalto kitoje automobilio pusėje.

Susisiekus su Kauno apskrities policijos budėtoju jis patikino, kad jokių įvykių minėtoje vietoje nėra užfiksuota. Tiesa, kai mieste kriminalinės policijos pareigūnai vykdo specialias sulaikymo operacijas, visuomenė ir žiniasklaida paprastai informuojama nebūna.

Papildyta 08:34

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, jog vaizdo įraše vis dėl to matoma sulaikymo operacija.

„O ir H. Minkovskių gatvėje kriminalistai sustabdė automobilį „Mazda 323“, kuriame buvo 3 asmenys. Pas vieną iš jų, vyrą (gimusį 1965 m.), buvo rasta galimai narkotinės medžiagos. Jis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str., dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti“, – rašoma policijos atsiųstame laiške.

27 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paskutiniame kėlinyje rungtynes perlaužę lietuviai nukovė Čekijos rinktinę

VDU tyrimas: mokytojų trūkumas matomas visoje šalyje

V. Matijošaičiui – šmaikštus siuntinys iš neapsikentusių studentų

Trijų automobilių susidūrimas netoli Kauno: medikų prireikė mažamečiui vaikui

Vienam rinktinės įžaidėjui susikirtus – šansas jaunajam žalgiriečiui R. Jokubaičiui

Dėl koronaviruso plitimo siūlo skelbti valstybės lygio ekstremalią situaciją

„Žalgirio“ arenoje pristatytos šukuosenų tendencijos: vyraus ypač ryškios spalvos

Po šiltos žiemos nauji siūlymai: bus vertinamas žieminių padangų naudojimo terminas

Kauniečiui Šiauliuose nelegalus „biznis“ nepavyko – teko prisimatuoti areštinės gultą

Koronaviruso grėsmė: ar įvyks „Žalgirio“ rungtynės sausakimšoje arenoje su svečiais iš Italijos?