Įspėjimas: gatvėse labai slidu, greitkelyje – avarija, stabdanti eismą

Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio rytas vairuotojus pasitiko itin slidžiomis gatvėmis. Vairuotojai prneša, kad vietomis susidarė „juodasis ledas“, kuris itin pavojingas visiems vairuotojams.

Pranešama ir apie avariją greitkeltyje Vilnius-Kaunas, kuri paralyžavo įprastą eismą. Skaitytojai praneša, kad susidūrus „Opel“ ir „Volvo“ markės automobiliams, greitkelis nuo posūkio į Kruonį užkimštas visiškai.

Kauno apskrities policijos atstovai patikslino, kad trečiadienį, apie 7:20 val. kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda, apie 72 km Kauno kryptimi, susidūrė vyro (gim. 1974 m.) vairuojamas automobilis „Opel“ ir moters (gim. 1991 m.) vairuojamas automobilis „Volvo“. Į gydymo įstaigą pristatyta automobilio „Volvo“ keleivė (gim. 1965).

Tuo tarpu vairuotojai mieste praneša apie „juodojo ledo“ ruožus, kurie vairuotojams itin pavojingi, nes ledas plika akimi nematomas, tačiau padengęs dalį miesto gatvių ruožų. Dėl to mieste įvyko ne viena avarija.

Lietuvos automobilių kelių direkcija praneša, kad didžiojoje šalies dalyje sudėtingos eismo sąlygos. Rytiniuose rajonuose dėl naktį buvusio ar besitęsiančio snygio valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos plonu sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios. Vakarų ir šiaurės Lietuvoje ant kelių dangų susiformavo plikledis. Čia barstomi magistralinių, krašto ir rajoninių kelių slidūs ruožai.

Likusioje šalies dalyje magistraliniai, krašto bei rajoniniai keliai sausi, vietomis drėgni.

Rytų Lietuvoje silpnai sninga, kitur be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 2 laipsnių šilumos.
 
Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną daug kur numatomas silpnas sniegas. Vietomis formuosis plikledis. Vėjas šiaurės vakarų 7–12 m/s, vietomis gūsiai iki 20 m/s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 0 iki 4 laipsnių šilumos.

23 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Atvira liepsna dega „Kėdainių grūdų“ sandėlys (foto, video)

Kauno apylinkės teismas priėmė sprendimą dėl D. Dimavičiaus smurto prieš žmoną

Sunkūs laikai atėjo ir už maistą nesusimokėjo: pareigūnai prašo pagalbos

Pradedamas naujas tyrimas: kauniečius kvies pasitikrinti greitaisiais testais

Susidūrimas netoli VI forto žiedo: dėl sužalojimų vyras pristatytas į gydymo įstaigą

„Valstiečių“ taryba patvirtino: rinkimų sąrašą ves premjeras S. Skvernelis

Buvusio Kauno klinikų paciento dėka išgelbėtas ligonis Šveicarijoje

Teismas Kauno darželių įkainių nenagrinės – bylą nutraukė

R. Karbauskis savo vienmandatę atiduoda „Vieningam Kaunui“

Mįslinga vagystė Kauno „Akropolyje“: iš kirpyklos pagrobęs šunį, įkaite paėmė ir moterį