Naktinis Kauno kriminalistų laimikis – ir kanapės, ir jų auginimo laboratorija – Kas vyksta Kaune

Naktinis Kauno kriminalistų laimikis – ir kanapės, ir jų auginimo laboratorija

Asociatyvi / Kauno apskrities VPK nuotr.

Ketvirtadienio vakare Kauno kriminalistams sėkmingos operacijos metu pavyko aptikti didelį kiekį kanapių.

Rugsėjo 29 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai, vykdydami operaciją Ukmergės r., Pabaisko sen., ir Jonavos r., Kulvos sen., rado apie 16 kg kanapių. Pastatas Ukmergės r., kuriame buvo rastos narkotinės medžiagos, specialiai pritaikytas ne tik jų paruošimui, bet ir džiovinimui.

Tą pačią dieną Jonavos r., Kulvos sen., patyrę kriminalistai, atlikdami kratą įmonei priklausančiose patalpose, aptiko gudriai užmaskuotas dvi kanapių auginimo laboratorijas. Viena laboratorija buvo paslėpta už metalinės spintos su magnetu. Antra laboratorija konspiracijos tikslais buvo paslėpta po automatinėmis nusileidžiančiomis grindimis. Kratų ir apžiūrų metu paimtos visos rastos kanapių augmenijos bei specialios įrangos, pritaikytos jų auginimui.

Sulaikyti policijai žinomi du vyrai (V. D. gimęs 1959 m. ir P. D. gimęs 1989 m.). Jiems pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – LR BK) 260 str. 2 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu) bei 265 str. 1 d. (Neteisėtas aguonų ar kanapių auginimas).

Pagal LR BK 260 str. 2 d. gresia laisvės atėmimas nuo aštuonerių iki dešimties metų. LR BK 265 str. 1 d. numato viešuosius darbus arba baudą, arba laisvės apribojimą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki penkerių metų. Šiandien kreipiamasi į Kauno apylinkės teismą kreipiamasi dėl kardomosios priemonės skyrimo.

Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūra.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA