Užsidegus Kauno atliekų tvarkymo įrenginiams, pasklido dar didesnė smarvė (atnaujinta)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Bendrojo pagalbos centras praneša, jog besibaigiant darbo dienai gautas pranešimas apie degančius Kauno atliekų mechaninio biologinio apdorojimo (MBA) centro įrenginius.

16:05 val. Bendruoju pagalbos numeriu 112 pranešta, kad dega komunalinių atliekų perdirbimo mechaniniai įrenginiai adresu Ateities pl. 51B.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos ugniagesių gelbėtojų pajėgos.

Ugniagesiai gelbėtojai portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad Kauno MBA teritorijoje degė šiukšlių smulkinimo ir presavimo įrenginiai, tačiau gaisras jau lokalizuotas.

Įvykio vietoje buvę kauniečiai pasakojo, jog, užsidegus įrenginiams, dėl nemalonaus kvapo greta Kauno MBA nemalonus kvapas buvo juntamas dar labiau, nei įprastai. Vienas jų portalui „Kas vyksta Kaune“ teigė, kad kvapo stiprumas galėtų būti įvertintas aštuoniais balais iš dešimties, bei svarstė, kiek laiko nemalonus kvapas išliks automobilyje.

ATNAUJINTA 17:35

Kauno regiono atliekų tvarkymo centro atstovų teigimu, biologinio atliekų apdorojimo gamykloje užsidegė komposto vartytuvo variklio skyrius, darbuotojai liepsną užgesino patys, todėl atvykę ugniagesiai tik patvirtino, jog gaisras lokalizuotas.

Gaisro metu apdegė komposto vartytuvo variklio skyrius, įmonės darbuotojai žalos nepatyrė. „Žala darbuotojams ar pastatams nepadaryta, oro valymo įrenginiai nebuvo išjungti, todėl trešalai į aplinką nepateko“, – teigia atstovai. Dėl žalos atlyginimo įmonė kreipėsi į draudimo bendrovę.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, jog Kauno MBA buvo atidaryta 2016-ųjų sausį, o nuo gegužės mėnesio aplinkiniams gyventojams neduoda ramybės dėl juntamo nemalonaus kvapo.

27 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Trumpinamas į kariuomenę šaukiamų prievolininkų amžius

Prie „Akropolio“ kelią užtvėrė sunkiasvorio ir lengvojo automobilio avarija

Kauniečiai yrėsi per pirmą gausų sniegą

Kauno senjorai šiuolaikiškoje virtuvėje ryžtasi keisti mitybos įpročius

I. Strazdauskaitės budeliams siūlomos griežčiausios bausmės

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus direktorė traukiasi iš pareigų

Dėmesio: Kaune iškritus sniegui, eismas tapo itin sudėtingas

Sučiuptas Kauno statybų bendrovės direktorius: pasisavino įspūdingą pinigų sumą

Savaitgalio renginių apžvalga: mieste skambės įvairiapusiai koncertai, kvies išskirtinės šventės

Aplinkos ministras apie incidentą „Achemoje“: gyventojų informavimas visiškai šlubavo