Užsidegus Kauno atliekų tvarkymo įrenginiams, pasklido dar didesnė smarvė (atnaujinta)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Bendrojo pagalbos centras praneša, jog besibaigiant darbo dienai gautas pranešimas apie degančius Kauno atliekų mechaninio biologinio apdorojimo (MBA) centro įrenginius.

16:05 val. Bendruoju pagalbos numeriu 112 pranešta, kad dega komunalinių atliekų perdirbimo mechaniniai įrenginiai adresu Ateities pl. 51B.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos ugniagesių gelbėtojų pajėgos.

Ugniagesiai gelbėtojai portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad Kauno MBA teritorijoje degė šiukšlių smulkinimo ir presavimo įrenginiai, tačiau gaisras jau lokalizuotas.

Įvykio vietoje buvę kauniečiai pasakojo, jog, užsidegus įrenginiams, dėl nemalonaus kvapo greta Kauno MBA nemalonus kvapas buvo juntamas dar labiau, nei įprastai. Vienas jų portalui „Kas vyksta Kaune“ teigė, kad kvapo stiprumas galėtų būti įvertintas aštuoniais balais iš dešimties, bei svarstė, kiek laiko nemalonus kvapas išliks automobilyje.

ATNAUJINTA 17:35

Kauno regiono atliekų tvarkymo centro atstovų teigimu, biologinio atliekų apdorojimo gamykloje užsidegė komposto vartytuvo variklio skyrius, darbuotojai liepsną užgesino patys, todėl atvykę ugniagesiai tik patvirtino, jog gaisras lokalizuotas.

Gaisro metu apdegė komposto vartytuvo variklio skyrius, įmonės darbuotojai žalos nepatyrė. „Žala darbuotojams ar pastatams nepadaryta, oro valymo įrenginiai nebuvo išjungti, todėl trešalai į aplinką nepateko“, – teigia atstovai. Dėl žalos atlyginimo įmonė kreipėsi į draudimo bendrovę.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, jog Kauno MBA buvo atidaryta 2016-ųjų sausį, o nuo gegužės mėnesio aplinkiniams gyventojams neduoda ramybės dėl juntamo nemalonaus kvapo.

27 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno rajone iškils nauja mokykla: rekonstruos baseiną ir dar dvi mokymo įstaigas

Koronaviruso plitimo valdymui bus naudojama mobilioji programėlė

Ekspertai įspėja – saugokitės aukštoje žolėje tykančio pavojaus

Garsios kavinės savininkė I. Budrienė rizikuoja kiekvieną pavasarį

Pritarta 5G ryšio plėtrai: Kaunas tarp pretendentų gauti šią technologiją pirmas

Kiek dar nelaimių turės įvykti, kad Kauno savivaldybė ištesėtų pažadą?

Premjeras: yra dvi priežastys, kodėl karantinas reikalingas

Leista iš Kauno oro uosto vykdyti skrydžius į Nyderlandus

Patvirtinti rekomenduojami karantino atšaukimo kriterijai

Seimo rinkimuose gali būti naujovių: Vyriausybė pritarė siūlymui prailginti išankstinį balsavimą