Per parą Lietuvoje nuskendo trys žmonės

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Per pastarąją parą Lietuvoje nuskendo trys žmonės, dar vieno galbūt nuskendusio žmogaus ieškoma. Vakarų Lietuvoje šeštadienio vakarą ir naktį praūžus škvalui, ugniagesiai gelbėtojai 12 kartų vyko šalinti nugriuvusių medžių ir nulaužtų šakų.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento budėtojas BNS pranešė, kad vienas vyras nuskendo Kretingos rajone namų kieme esančiame prūde, Prienų rajone taip pat tvenkinyje nuskendo moteris, o dar vienas žmogus nuskendo Vilniuje, Neryje.

Dar vieno galbūt nuskendusio žmogaus ieškoma Druskininkų savivaldybėje, Nemune. Lazdijų rajone keturiems žmonėms įvirtus į vandenį, trys išsigelbėjo, o vienas išvežtas į ligoninę.

Pasak gelbėtojų, audra labiausiai siautėjo pajūryje – Klaipėdoje, nugriuvus medžiams ar jų šakoms, apgadinti 3 automobiliai, Palangoje žaibui trenkus į elektros skydinę, užsidegė greta stovintis namas. Ugniagesiams pavyko numalšinti ugnį, niekas nenukentėjo.

Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) atstovas Martynas Burba BNS pranešė, kad Klaipėdos regione elektros neturi apie 800 vartotojų, iš jų daugiausia – Kretingos rajone – apie 500, o Gargžduose ir aplink – apie 300.

„Škvalo metu buvo pažeisti elektros tinklo įrenginiai, brigados šalina gedimus ir tikimasi kuo greičiau atstatyti elektros tiekimą“, – BNS sakė M.Burba.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Mirė aktorius G. Girdvainis

Palaikymas jautrioje situacijoje – startuoja „Neišnešiotukų pagalbos linija“

Bendrasis pagalbos centras paaiškino, kodėl dingusių žmonių kartais rasti nepavyksta

Kauno apskrityje pažeidėjus tramdys naujas nežymėtas policijos automobilis

Kauno rajone nuo kelio nulėkė ir apvirto automobilis

Žaidimų aikštelės Kaune skendi džiunglėse – kas ir kada nušienaus žaliuosius plotus?

Įsibėgėja tilto per Nerį statybos, Islandijos plente baigtas svarbus rekonstrukcijos etapas

Policija siūlo savivaldybėms įrengti specialias vietas skirtas lenktynėms

Premjeras: atšaukus karantiną liktų ribojimai dėl masinių renginių, atvykimo į šalį

Kauno policija ieško avalynės „pirkėjo“: išsirinko batus ir davė į kojas