Per gaudynes Kauno gatvėse, policininkus palaikė chuliganais

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno pareigūnams antradienį po visą miestą teko vaikytis vienatūrį, iš kurio, kaip įtariama, buvo vykdoma nelegali prekyba. Romų tautybės vyrai nuo nežymėto policijos automobilio spruko, o galiausiai patys atvyko į policijos komisariatą.

Policijos pareigūnai vienatūrį „Ford Galaxy“ su vokiškais registracijos numeriais pastebėjo Sukilėlių prospekte. Pirmininiais duomenimis, vyrai automobilį naudojo prekybai – atidarius bagažinę buvo demonstruojami puodai. Tiesa, patys romai neigia, kad pardavinėjo indus.

Bet kokiu atveju vos išvydę nežymėtą policijos automobilį romai šoko į automobilį ir spruko. Prasidėjo gaudynės – „Fordą“ pareigūnai vaikėsi po visą miestą.

Tuo tarpu romai sakė manantys, kad juos vaikosi chuliganai, todėl spruko, o galiausiai nuvažiavo prie Kauno apskrities VPK pastato Vytauto prospekte.

Nežymėtu policijos automobiliu patruliavę pareigūnai teigė, jog šie romai į jų akiratį patenka jau nebe pirmą ir ne antrą kartą. Teigiama, kad jie puikiai žino visus nežymėtus policijos automobilius. Manoma, kad romai galėjo ne tik vykdyti prekybą, bet ir apgaudinėti žmones grąžą gražindami padirbtais eurais.

Daugiau skaitykite čia.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Į raudoną zoną patenka ir Kaunas: Vyriausybei apsisprendus karantinas gali įsigalioti dar šią savaitę

Lietuvoje įsigalioja nauji ribojimai: 12-oje savivaldybių – karantinas

Kauno mieste ir rajone tarp daugumos laimėtojų – TS-LKD atstovai

Apklausa: ar jūs patenkinti rinkimų rezultatais?

Paėmusi didmiesčius TS-LKD laimėjo 2020 metų Seimo rinkimus

G.Landsbergis laimėjo Žaliakalnyje: TS-LKD pergalingai žengė 6-iose Kauno apygardose (atnaujinta)

Konservatorė J. Šiugždinienė Šilainiuose laimėjo prieš su valstiečiais kandidatavusią „Vieningo Kauno“ atstovę (atnaujinta)

Aleksoto-Vilijampolės apygardoje II turą laimėjo V. Juozapaitis (atnaujinta)

Konservatorių atstovė G. Skaistė užtikrintai laimėjo prieš A. Verygą (atnaujinta)

Petrašiūnų-Gričiupio apygardoje laimėjo konservatorius K. Starkevičius (atnaujinta)