Per gaudynes Kauno gatvėse, policininkus palaikė chuliganais

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno pareigūnams antradienį po visą miestą teko vaikytis vienatūrį, iš kurio, kaip įtariama, buvo vykdoma nelegali prekyba. Romų tautybės vyrai nuo nežymėto policijos automobilio spruko, o galiausiai patys atvyko į policijos komisariatą.

Policijos pareigūnai vienatūrį „Ford Galaxy“ su vokiškais registracijos numeriais pastebėjo Sukilėlių prospekte. Pirmininiais duomenimis, vyrai automobilį naudojo prekybai – atidarius bagažinę buvo demonstruojami puodai. Tiesa, patys romai neigia, kad pardavinėjo indus.

Bet kokiu atveju vos išvydę nežymėtą policijos automobilį romai šoko į automobilį ir spruko. Prasidėjo gaudynės – „Fordą“ pareigūnai vaikėsi po visą miestą.

Tuo tarpu romai sakė manantys, kad juos vaikosi chuliganai, todėl spruko, o galiausiai nuvažiavo prie Kauno apskrities VPK pastato Vytauto prospekte.

Nežymėtu policijos automobiliu patruliavę pareigūnai teigė, jog šie romai į jų akiratį patenka jau nebe pirmą ir ne antrą kartą. Teigiama, kad jie puikiai žino visus nežymėtus policijos automobilius. Manoma, kad romai galėjo ne tik vykdyti prekybą, bet ir apgaudinėti žmones grąžą gražindami padirbtais eurais.

Daugiau skaitykite čia.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Liepsnos Žemuosiuose Šančiuose pasiglemžė žmogaus gyvybę

Ramučiuose pradėta ilgai laukta kultūros centro pastato rekonstrukcija

Kaune nustačius įvežtinį koronaviruso židinį, miesto poliklinika griežtina tvarką

Koronaviruso protrūkis Kaune: patvirtinta 14 naujų atvejų (papildyta)

Eismo įvykis netoli „Urmo“: automobilis atsidūrė žiede

„Žalgiris“ stiprinasi NBA patirties turinčiu Europos čempionu

Po tragiškos pareigūno žūties atliktas auditas atskleidė policijos komisariato spragas

Judrią Kauno gatvę vairuotojai aplenkti turės visą mėnesį

Tarp tvirtų Kauno senamiesčio mūro sienų slypi lietuviškos virtuvės paslaptys

Žaibišką vagystę įvykdęs kaunietis per plauką nepaspruko nuo pareigūnų