Per gaudynes Kauno gatvėse, policininkus palaikė chuliganais

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno pareigūnams antradienį po visą miestą teko vaikytis vienatūrį, iš kurio, kaip įtariama, buvo vykdoma nelegali prekyba. Romų tautybės vyrai nuo nežymėto policijos automobilio spruko, o galiausiai patys atvyko į policijos komisariatą.

Policijos pareigūnai vienatūrį „Ford Galaxy“ su vokiškais registracijos numeriais pastebėjo Sukilėlių prospekte. Pirmininiais duomenimis, vyrai automobilį naudojo prekybai – atidarius bagažinę buvo demonstruojami puodai. Tiesa, patys romai neigia, kad pardavinėjo indus.

Bet kokiu atveju vos išvydę nežymėtą policijos automobilį romai šoko į automobilį ir spruko. Prasidėjo gaudynės – „Fordą“ pareigūnai vaikėsi po visą miestą.

Tuo tarpu romai sakė manantys, kad juos vaikosi chuliganai, todėl spruko, o galiausiai nuvažiavo prie Kauno apskrities VPK pastato Vytauto prospekte.

Nežymėtu policijos automobiliu patruliavę pareigūnai teigė, jog šie romai į jų akiratį patenka jau nebe pirmą ir ne antrą kartą. Teigiama, kad jie puikiai žino visus nežymėtus policijos automobilius. Manoma, kad romai galėjo ne tik vykdyti prekybą, bet ir apgaudinėti žmones grąžą gražindami padirbtais eurais.

Daugiau skaitykite čia.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Tradicinėse šv. Roko futbolo rungtynėse – netikėtas rezultatas

Dėl spūsčių automagistralėse reikėtų keiksnoti ne tik kelininkus

Liepą – rekordinis imigracijos mėnuo, ekspertai perspėja dėl iššūkių

Šeštadienio vėlų vakarą rastas sprogmuo Baltų prospekte

Sekmadienį du eismo įvykiai per kelias minutes – prireikė medikų pagalbos

Norinčiųjų tapti kunigais vis mažėja

Iš emigracijos grįžę jonaviečiai kepa ypatingus šakočius ir siunčia žinutę užsienio lietuviams

Lietuviškas kaimas, kuriame žmonės plaukioja jachtomis

Vasarą Kaune baigs naujas scenos menų festivalis „ConTempo“

Kauno „Akropolio“ laisvalaikio zona pasikeitė neatpažįstamai (foto)