Gera žinia kauniečiams iš „Wizz Air“

Asociatyvi nuotr. / Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, toliau stiprina savo pozicijas Lietuvoje plėsdama žemų sąnaudų skrydžių tinklą. Aviakompanija pradės vykdyti skrydžius dviem naujomis kryptimis iš Vilniaus oro uosto, kurios Lietuvos sostinę sujungs su populiariomis atostogų kryptimis – Bario miestu Italijoje ir Islandijos sostine Reikjaviku. Nauji skrydžiai bus pradėti vykdyti š. m. spalio 31 d.

Oro linijų bendrovė neketina apsiriboti ir vienu skrydžiu iš Kauno. Nuo kovo 29 dienos startuosiantys bendrovės skrydžiai tarp Kauno ir Londono Lutono oro uosto rudenį pasipildys dar 4 naujomis kryptimis. Nuo rugsėjo 22 dienos „Wizz Air“ iš Kauno pradės vykdyti skrydžius į Eindhoveną (Olandija), o nuo spalio 30 dienos iš Vilniaus į Kauno oro uostą perkeliamos trys aviakompanijos kryptys į Norvegiją.

Šiandien taip pat startavo ir pirmasis skrydis tarp Palangos ir Londono Lutono oro uostų.

„Nuosekli „Wizz Air“ plėtra Vilniuje, veiklos pradžia Kaune ir Palangoje dar kartą pabrėžia mūsų ilgalaikį įsipareigojimą Lietuvai. Nauji skrydžiai iš Vilniaus į Barį ir Reikjaviką suteiks dar didesnį pasirinkimą keliautojams iš Lietuvos, norintiems išvykti į įdomias, naujas keliones „Wizz Air“ žemų sąnaudų kainomis. Nauja kryptis iš Kauno į Eindhoveną bei trys perkeltos kryptys į Norvegiją suteiks patogesnes keliavimo galimybes, renkantis iš kelių Lietuvos oro uostų, – sako „Wizz Air“ komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘as, – Nekantraujame pasveikinti dar daugiau lietuvių klientų mūsų orlaiviuose ir suteikti malonią skrydžio patirtį, keliaujant mėgautis Adrijos jūra, Bario regionu ar Islandijos kriokliais bei itin vertinamais terminiais baseinais.“

Nuo pat pirmo „Wizz Air“ skrydžio iš Vilniaus 2011 m. aviakompanija tapo lydere Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Bendrovė šiuo metu sostinėje bazuoja net 4 orlaivius ir turi 125 darbuotojus. Vykdydama savo įsipareigojimus šaliai, 2015 metais bendrovė paskelbė apie žengimą į Kauno ir Palangos oro uostus. Per kalendorinius 2015 metus pervežti beveik 1 milijonas lietuvių keleivių prisidėjo prie daugiau nei 700 darbo vietų.

Šiuo metu „Wizz Air“ iš trijų Lietuvos oro uostų siūlo 28 maršrutus į 14 šalių.

32 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Naujas gatvės meno kūrinys Kaune neša ypatingą žinutę

Skaitytoja: dėl sutrikusios „Žiogo“ veiklos tenka mokėti papildomai

N. Venckienė apskundė jai skirtą suėmimą

Kaune registruojamas didžiausias sergamumas gripu

Apklausa parodė, ką vairuotojai mano apie žalių rodyklių panaikinimą

Smarkiai greitį viršijusiam „BMW“ vairuotojui teks pailsėti nuo vairavimo

Sveikatos apsaugos ministerija: receptinius vaistus bus galima įsigyti internetu

Šiandien Lietuvos danguje išvysite retą reiškinį – kitą kartą tai nutiks tik 2032 metais

Vilijampolės rajone ramybę drumstė pistoleto šūviai – sužalotas jaunas vyras

Gaisrą Alytuje gesinusiems ugniagesiams skirtos piniginės premijos