Sulaikyti asmenys, garaže Garliavoje įkalinę ir kankinę moterį

Asociatyvi nuotr./R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Policijos pareigūnai skelbia, jog Garliavoje uždarytos ir kankintos moters skriaudikai nustatyti ir laukia kardomųjų priemonių.

Šių metų gruodžio 29 d. Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – Kauno apskr. VPK) pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto laisvės atėmimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 146 str. 2 d.

Tyrimo metu surinkta duomenų, kad naktį iš gruodžio 28 d. į gruodžio 29 d. į Elektrėnuose, Draugystės g. esančią automobilių stovėjimo aikštelę apgaulės būdu iš namų buvo išviliota šio miesto gyventoja (gimusi 1986 m.), kuri buvo prievarta įsodinta į baltos spalvos automobilį „Lincoln Navigator“ ir atvežta į privataus namo, esančio Kauno r., Garliavoje, garažą.

Šiame garaže jos atžvilgiu buvo naudojamas fizinis smurtas, ji buvo priverstinai girdoma alkoholiu. Smurtaujant bei grasinant ją nužudyti, moteris garaže buvo išlaikyta iki pat ryto. Vėliau, užmovus medžiaginį maišą ant galvos, ji buvo išvežta ir išlaipinta Kauno r., Mastaičių k. ribose. Nukentėjusiajai pavyko sustabdyti važiuojantį automobilį, kurio vairuotojas ją pavežė iki artimiausios degalinės.

Kauno apskrities VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai š. m. gruodžio 29 d., gavę ir operatyviai sureagavę į informaciją apie padarytą nusikaltimą, tą pačią dieną sulaikė 5 įtariamuosius: dvi moteris (gimusias 1976 m. ir 1973 m.) bei tris vyrus (gimusius 1995 m., 1978 m. ir 1986 m.). Viena iš pagrindinių versijų dėl padaryto nusikaltimo motyvų, kurią nagrinėja pareigūnai – tai įtariamųjų noras išvengti skolos sugrąžinimo, padaryto sukčiavimo būdu.

Siekdami atskleisti visas padaryto šio nusikaltimo aplinkybes bei kitas galimai padarytas sulaikytųjų įtariamųjų asmenų nusikalstamas veikas, Kauno apskrities policija prašo visuomenės pagalbos ir kviečia atsiliepti.

Asmenis, taip pat nukentėjusius nuo šių asmenų (dėl galimai padarytų sukčiavimų), prašome kreiptis į Kauno apskrities policiją telefonais (8-37) 30 30 34, (8-37) 30 31 09.

Kitus asmenis, turinčius tyrimui reikšmingos informacijos (mačiusius minimą įvykį ar pavežus nukentėjusiąją iki degalinės), prašome skambinti telefonu (8-37) 30 30 36.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Islandijos plente eismą sukaustė avarija

Neįprastai šilti orai ir toliau muša rekordus

Kauniečiai kviečiami pasitikrinti vairavimo įgūdžius žiemą

Po kruvinų įvykių Kaune – slaptas planas išvaduoti galimą žudiką: teisėjus apklausė STT

Vaizdo registratoriumi užfiksavo, kaip įvyko avarija „Aklųjų“ sankryžoje

Teismas pratęsė Kauno policininko D. Karaluko suėmimą

Kodėl sėkmingai karjerai svarbi ne tik darbo patirtis?

Kauno klinikų medikai papasakojo apie metų stebuklą: mergaitė - vienintelė tokia pasaulyje

Tragedija prie Trijų mergelių tilto: jaunas vyras neišgyveno

Kauno apygardos teismas sumažino D. Gineikaitei už piktnaudžiavimą skirtą baudą (papildyta)