Meras kauniečiams davė pažadą dėl kelių jautrių Kauno vietų – Kas vyksta Kaune

Meras kauniečiams davė pažadą dėl kelių jautrių Kauno vietų

R. Tenio nuotr.

Vairuotojai kasdien susiduria su opia eismo problema išvažiuojant ar įvažiuojant į Kauno aplinkkelį. Miesto vadovas tikina, jog problema jau pradėta spręsti, tad kitais metais kauniečiai gali sulaukti naujo įvažiavimo ir išvažiavimo iš miesto Ašigalio gatvėje. Tiesa, jis bus ne toks, kokį įsivaizduoja dauguma vairuotojų. Be to, pokyčių laukia ir kitos Kauno vietos.

Ne vieną kartą svarstyta, kad reikia įrengti viaduką, kuris leistų Ašigalio gatve išvažiuoti ir įvažiuoti į Kauną. Įrengus tokį statinį, sumažėtų eismo spūstys. Kauno meras Visvaldas Matijošaitis prižadėjo, kad kitąmet ši miestui svarbi vieta bus pradėta tvarkyti, tačiau pabrėžia, jog viadukas kol kas statomas nebus.

„Yra planuose kitais metais šią vietą tvarkyti. Kalbėta ir susisiekimo ministru R. Sinkevičiumi, tačiau tai nebus padaryta taip, kaip kauniečiai įsivaizduoja. Ašigalio gatvėje tarp autostrados bus padarytas tik įvažiavimas į miestą nuo Klaipėdos ir išvažiavimas iš miesto tik link Vilniaus. Iš karto viadukas padarytas nebus, bet tai bus pirmas žingsnis link to“, – apžvelgdamas atkeliaujančius metus kalbėjo V. Matijošaitis.

Kauno vadovas taip pat prižadėjo, kad ugninės beždžionės metais daugiau dėmesio bus skirta Ateities plentui, kur turėtų prasidėti naujos sankryžos įrengimo darbai. Šioje gatvėje rekonstravus sankryžas, tikimasi sunormalizuoti automobilių srautus ir pagerinti eismo saugumo situaciją.

Nuskriausti neliks ir pėstieji. Jiems V. Matijošaitis piešia gražų vaizdą. Anot mero, šiais metais šaligatviams praktiškai nebuvo skirtos lėšos. Šiek tiek buvo patvarkyta senamiestyje, o visur kitur daugiau dėmesio skirta kelio dangai, tačiau kitais metais tikrai bus daugiau skirta lėšų šaligatviams. Bus grįžta į Raudondvario plentą ,Vaidoto gatvę, Savanorių prospektą bei kitas miesto vietas. Miesto vadovas tikina, jog pėstiesiems nebereikės vaikščioti duobėtais šaligatviais ir Kaune šaligatvių situacija tikrai pagerės.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA