Vilkiko vairuotojas po avarijos: ką jūs darytumėte mano vietoje?

Kas vyksta Kaune nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio pavakarę, susidūrus lengvajam automobiliui ir vilkikui, iš sumaitoto „Nissan“ automobilio įstrigusį vairuotoją vadavo ugniagesiai gelbėtojai. Vilkiko vairuotojas, pasakodamas įvykio aplinkybes, uždavė retorinį klausimą: ką jūs darytumėt, jei patektumėte į tokią situaciją kaip aš?

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko apie 15 valandą. Vilkiko vairuotojas detaliai papasakojo savo paskutinės dienos prieš atostogas įvykio detales.

„Artėjau link viaduko, greitis nebuvo didelis, apie 60, na suprantate, man reikėjo važiuoti link Vilniaus, tad lėkti negalėjau, nes posūkis čia pat. Artėdamas link viaduko, pamačiau kitoje kelio pusėje kelkraštyje stovintį automobilį, kai staiga iš priekio ganėtinai dideliu greičiu atskriejo „Nissan“, kurio vairuotojas, man rodos, jei būtų važiavęs lėčiau, būtų tilpęs tarp fūros ir kelkraštyje stovinčio automobilio“, detaliai portalui „Kas vyksta Kaune“ pasakojo vilkiko vairuotojas.

Jis pasakoja, kad pamatęs priešpriešais atlekiantį automobilį, pradėjo stabdyti, tačiau sunkiasvorė transporto priemonė sustoja ne taip greitai, kaip norėtume.

Avarijos vietoje buvę įtaria, kad lengvojo automobilio vairuotojas arba buvo išgėręs, arba važiuodamas naudojosi mobiliuoju telefonu, nes atrodė, kad jis kliūtį pamatė tik prie jos visiškai priartėjęs.

Kadangi vilkikas gerokai apgadintas, laukiama atvykstant techninės pagalbos ekipažo, avarijos vietoje eismą 17 valandą dar reguliuoja Kaišiadorių rajono pareigūnai.

„Nissan“ vairuotojas ugniagesių išlaisvintas ir išvežtas į ligoninę. Po kraujo tyrimo paaiškės, ar vairuotojas buvo blaivus. Vilkiko vairuotojas buvo blaivus, bent jau taip parodė pareigūnų alkotesteris. Kadangi avarijos metu buvo sužalotas žmogus, kraują tikrintis turės ir vilkiko vairuotojas.

29 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečiui Šiauliuose nelegalus biznis nepavyko – teko prisimatuoti areštinės gultą (video)

Koronaviruso grėsmė: ar įvyks „Žalgirio“ rungtynės sausakimšoje arenoje su svečiais iš Italijos?

Lietuva absoliuti „Eurovizijos“ lyderė: pirmauja ne tik lažybų reitinge

Ryte Kaune surengtas rimtas reidas: per blaivumo patikrinimą rasta ne tik girtų vairuotojų

Kauno ligoninės darbuotojai nebegali tylėti: nesupranta kodėl skiriasi atlyginimai

Sujudimas Lietuvos oro uostuose: aptars veiksmus dėl koronaviruso Italijoje

Dakarą dukart įveikęs kaunietis A. Gelažninkas: apie iš arti matytas mirtis ir gresiantį neįgaliojo vežimėlį

Sinoptikai: ciklonai apsiraminti neketina

Kauno tinklininkės iškovojo kelialapį į Baltijos tinklinio čempionato finalo ketverto turnyrą

Kurį laiką Šančiuose gulėjusius šiukšlių kalnus ėmė tvarkyti tik po kauniečių pasipiktinimo