Vilkiko vairuotojas po avarijos: ką jūs darytumėte mano vietoje?

Kas vyksta Kaune nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio pavakarę, susidūrus lengvajam automobiliui ir vilkikui, iš sumaitoto „Nissan“ automobilio įstrigusį vairuotoją vadavo ugniagesiai gelbėtojai. Vilkiko vairuotojas, pasakodamas įvykio aplinkybes, uždavė retorinį klausimą: ką jūs darytumėt, jei patektumėte į tokią situaciją kaip aš?

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko apie 15 valandą. Vilkiko vairuotojas detaliai papasakojo savo paskutinės dienos prieš atostogas įvykio detales.

„Artėjau link viaduko, greitis nebuvo didelis, apie 60, na suprantate, man reikėjo važiuoti link Vilniaus, tad lėkti negalėjau, nes posūkis čia pat. Artėdamas link viaduko, pamačiau kitoje kelio pusėje kelkraštyje stovintį automobilį, kai staiga iš priekio ganėtinai dideliu greičiu atskriejo „Nissan“, kurio vairuotojas, man rodos, jei būtų važiavęs lėčiau, būtų tilpęs tarp fūros ir kelkraštyje stovinčio automobilio“, detaliai portalui „Kas vyksta Kaune“ pasakojo vilkiko vairuotojas.

Jis pasakoja, kad pamatęs priešpriešais atlekiantį automobilį, pradėjo stabdyti, tačiau sunkiasvorė transporto priemonė sustoja ne taip greitai, kaip norėtume.

Avarijos vietoje buvę įtaria, kad lengvojo automobilio vairuotojas arba buvo išgėręs, arba važiuodamas naudojosi mobiliuoju telefonu, nes atrodė, kad jis kliūtį pamatė tik prie jos visiškai priartėjęs.

Kadangi vilkikas gerokai apgadintas, laukiama atvykstant techninės pagalbos ekipažo, avarijos vietoje eismą 17 valandą dar reguliuoja Kaišiadorių rajono pareigūnai.

„Nissan“ vairuotojas ugniagesių išlaisvintas ir išvežtas į ligoninę. Po kraujo tyrimo paaiškės, ar vairuotojas buvo blaivus. Vilkiko vairuotojas buvo blaivus, bent jau taip parodė pareigūnų alkotesteris. Kadangi avarijos metu buvo sužalotas žmogus, kraują tikrintis turės ir vilkiko vairuotojas.

29 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į Seimą žengs vaikų atėmimo dramą išgyvenusi kaunietė E. Kručinskienė

Kleboniškio miške žiauriai sumušto vyro budeliams – ilgi metai nelaisvės

„Panathinaikos“ prieš „Žalgirį“ stos su laikinu treneriu, bet pajėgiausios sudėties

Po trejų metų santuokos su žmona skiriasi „Henytės“ sūnus E. Doktor

Įtarimai N. Venckienei: mįslingi JAV išbraukymai ir teisiniai pančiai teisėsaugai

„Vėjagaudžių“ miestelis, kurio apylinkėms vietinis magnatas turėjo grandiozinių planų: ketino pralenkti patį Kauną

Kauno valstybinėje filharmonijoje prasidėjo šiuolaikinės muzikos festivalis

Taikos prospekte aidėjo šūviai – nusitaikyta į nepilnametę

Šią savaitę prasidės orų permainos – primins, kad artinasi žiema

„Britanikos“ vietoje planuojamo viešbučio statytojai teisme laimėjo prieš Kauno savivaldybę