Vilkiko vairuotojas po avarijos: ką jūs darytumėte mano vietoje? – Kas vyksta Kaune

Vilkiko vairuotojas po avarijos: ką jūs darytumėte mano vietoje?

Kas vyksta Kaune nuotr.

Pirmadienio pavakarę, susidūrus lengvajam automobiliui ir vilkikui, iš sumaitoto „Nissan“ automobilio įstrigusį vairuotoją vadavo ugniagesiai gelbėtojai. Vilkiko vairuotojas, pasakodamas įvykio aplinkybes, uždavė retorinį klausimą: ką jūs darytumėt, jei patektumėte į tokią situaciją kaip aš?

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko apie 15 valandą. Vilkiko vairuotojas detaliai papasakojo savo paskutinės dienos prieš atostogas įvykio detales.

„Artėjau link viaduko, greitis nebuvo didelis, apie 60, na suprantate, man reikėjo važiuoti link Vilniaus, tad lėkti negalėjau, nes posūkis čia pat. Artėdamas link viaduko, pamačiau kitoje kelio pusėje kelkraštyje stovintį automobilį, kai staiga iš priekio ganėtinai dideliu greičiu atskriejo „Nissan“, kurio vairuotojas, man rodos, jei būtų važiavęs lėčiau, būtų tilpęs tarp fūros ir kelkraštyje stovinčio automobilio“, detaliai portalui „Kas vyksta Kaune“ pasakojo vilkiko vairuotojas.

Jis pasakoja, kad pamatęs priešpriešais atlekiantį automobilį, pradėjo stabdyti, tačiau sunkiasvorė transporto priemonė sustoja ne taip greitai, kaip norėtume.

Avarijos vietoje buvę įtaria, kad lengvojo automobilio vairuotojas arba buvo išgėręs, arba važiuodamas naudojosi mobiliuoju telefonu, nes atrodė, kad jis kliūtį pamatė tik prie jos visiškai priartėjęs.

Kadangi vilkikas gerokai apgadintas, laukiama atvykstant techninės pagalbos ekipažo, avarijos vietoje eismą 17 valandą dar reguliuoja Kaišiadorių rajono pareigūnai.

„Nissan“ vairuotojas ugniagesių išlaisvintas ir išvežtas į ligoninę. Po kraujo tyrimo paaiškės, ar vairuotojas buvo blaivus. Vilkiko vairuotojas buvo blaivus, bent jau taip parodė pareigūnų alkotesteris. Kadangi avarijos metu buvo sužalotas žmogus, kraują tikrintis turės ir vilkiko vairuotojas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA