Kaip nuvažiuoti iš Kauno į Vilnių ir atgal su taksi už 5 eurus?

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Taksi vairuotojas, dirbantis Vilniuje, portalui “Kas vyksta Kaune“ papasakojo, kaip į Vilniaus taksi rinką kėsinasi kai kurie Kauno taksi vairuotojai, darbo dienomis uždarbiaujantys sostinėje.

Tačiau ne tai svarbiausia. Kaip žinia, sostinėje dirba daugybė žmonių, kurie Vilniuje negyvena. Dalis jų kiekvieną dieną važinėja iš Kauno, kiti gyvena šalia Vilniaus, kur nuoma pigesnė. Į Vilnių kasdien traukia visa Lietuva, o vakare visi grįžta namo. Dažnas, dirbantis Vilniuje, nepajėgia iš atlyginimo išsinuomoti buto sostinėje, todėl ieško sprendimų, kaip dirbti Vilniuje, bet likti gyventi Kaune.

Kasdien į sostinę dirbti keliaujantys ieško ir pigesnių būdų, kaip pasiekti darbo vietą ir po to patogiai grįžti namo. Šiems žmonėms kai kurie Kauno taksistai pasiūlė kur kas pigesnį būdą važiuoti ir grįžti iš darbo Vilniuje.

Schema paprasta: taksi vairuotojas susikomplektuoja 4 keleivių ekipažą, kuriuos kasdien paima iš namų ir pristato į darbą sostinėje. Kol kauniečiai dirba, taksi vairuotojas veža keleivius Vilniaus gatvėmis, o vakarop, surinkęs savo ekipažą, grįžta Kaunan.

Taksi vairuotojas pasakoja, kad taip dirbantys vairuotojai naudoja išmaniąją programėlę ir klientus veža pagal šiuos iškvietimus, taip pat noriai veža keleivius, kai šie taksi automobilį sustabdo gatvėje.

Kasdienė kelionė į Vilnių ir atgal į Kauną kiekvienam keleiviui kainuoja 5 eurus. Taksi vairuotojai teigia, kad iš keleivių, važiuojančių į sostinę dirbti, ima tik už kurą, o uždarbį gauna iš sostinėje atliktų užsakymų. Tuo tarpu keleiviai džiaugiasi, kad kelionė į Vilnių prasideda ne nuo stoties, o nuo namų, iš kurių paimami ekipažo keleiviai.

Šiuo metu be nuolaidų kelionė traukiniu ar autobusu į Vilnių kainuoja 5-6 eurus į vieną pusę. Tačiau jei naudojatės keleiviniais traukiniais, įsigyjant 20-ies dienų terminuotą bilietą, taikoma 55% nuolaida.

37 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Air Baltic“ ketina atnaujinti skrydžius į Londoną, Dubliną ir Dubrovniką

Į Kauno „Žalgirio“ komandos gretas sugrįžo T. Dimša

Iki gyvos galvos nuteistas žudikas iš Kauno prašosi į laisvę: gyvens pas mamą ir susiras darbą

Maudynių sezonas jau atidarytas: kauniečiai gali atsigaivinti keturiuose oficialiuose paplūdimiuose

Unikalus kauniečio tikslas: sieks per savaitę įveikti visas Kauno maratono distancijas

S. Skvernelis nusprendė: eis į Seimą su „valstiečiais“ (papildyta)

Ruošiantis antrajai koronaviruso bangai – Lietuvą pasiekė apsauginių chalatų siunta

Interjero dizaineris: „Lietuviai atranda kitokį senosios Lietuvos paveldą, ne tik medinius šaukštus ir puodynes“

Penktadienį patvirtinti dar penki koronaviruso atvejai, susiję su šventėmis šeimose

Tarp naujų koronaviruso susirgimų – įvežtiniai atvejai ir gimtadienio šventės dalyviai