Policijos pareigūnas pasijuto bėjėgis prieš begalę pažeidėjų - Kas vyksta Kaune

Policijos pareigūnas pasijuto bėjėgis prieš begalę pažeidėjų

Kas vyksta Kaune nuotr.

Praėjusią savaitę uždraudus transporto eismą ties įvažiavimu į Kauno aplinkkelį iš Panerių gatvės, šioje vietoje pradėjo budėti policijos pareigūnai. Tačiau atrodo, kad vairuotojams tai nė motais ir kad eismo dalyviai nemato kelyje įrengtų draudžiamų ženklų.

Antradienio rytą nuo 7 iki 9 val. eismo tvarką prižiūrėjęs policijos pareigūnas vos spėjo kilnoti lazdelę. To priežastis – vairuotojai, nepaisantys įrengtų naujų ženklų, draudžiančių transporto eismą rytinio piko metu.

Vairuotojai, nepaisydami šalikelėje sustabdytų automobilių ir stovinčio policijos automobilio, vis tiek suko link draudžiamo įvažiavimo. Policijos pareigūnas dalį vairuotojų tiesiog draugiškai įspėjo, kitiems teko laukti ir protokolo už kelių eismo taisyklių pažeidimus. Per 30 minučių buvo galima suskaičiuoti bent keliasdešimt vairuotojų, nepaisančių draudžiamo eismo ženklo.

Lietuvos automobilių kelių direkcija paskelbė, jog nuo rugsėjo 4 d., keičiama eismo organizavimo tvarka Kaune, ties išvažiavimu iš Panerių gatvės į magistralinį kelią A1 VilniusKaunasKlaipėda 100,22 kilometre.

Iki 2015 m. lapkričio 4 d. darbo dienomis nuo 7 iki 9 val. ryto bus draudžiamas išvažiavimas iš Panerių gatvės į magistralinį kelią.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA