Kauniečiams – proga išvysti tai, ką „X Faktoriaus“ žiūrovai pamatys tik rudenį

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Gegužės 23-24 dieną kauniečiai kviečiami praleisti stebint muzikaliausią televizijos šou – „X Faktorius“. Tai puiki galimybė pirmiesiems išvysti tai, ką žiūrovai pamatys tik rudenį. Dalyviai, praėję šou rengėjų atrankas, pirmą kartą pasirodys prieš teisėjus.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE RENGINĮ>>>

Apie šlovę svajojančius vertins charizmatiškasis atlikėjas Marijonas Mikutavičius, dainininkas, ko gero išskirtiniausio juoko savininkas Saulius Prūsaitis, muzikantas, dainų autorius, grupės BIX narys Saulius Urbonavičius-Samas ir populiariausia dainininkė Lietuvoje, M.A.M.A. apdovanojimų lyderė Justė Arlauskaitė-Jazzu. Ką ilgametę patirtį scenoje turintys muzikos pasaulio atstovai pasakys scenos naujokams? Ar sužavėti teisėjus užteks tik ispūdingo balso?

Projekto rengėjai pažada – filmavime netrūks ne tik įspūdingų pasirodymų, bet ir bet ką prajuokinti galinčių teisėjų kalbų. Į „X Faktoriaus“ filmavimus visuomet susirenka ovacijų ir šūksnių dalyviams negailinti minia, tad laikas, praleistas salėje, būna puikus.

Filmavimuose, kurie vyks Kauno sporto halėje, gali dalyvauti visi norintys. Tereikia apsilankyti šiame puslapyje, įvesti nuolaidos kodą XFAKTORIUS2015 į nuolaidos laukelį ir atsispausdinti bilietą. Galite pasirinkti, kuris filmavimo laikas yra jums geriausias. O jei esate tikras projekto „X Faktorius“ gerbėjas, kviečiame dalyvauti visuose filmavimuose.

Atsispausdinus bilietą privaloma registracija el. paštu xfziurovai@tvmanija.lt Tereikia parašyti savo ir draugų vardus pavardes, kurie žada dalyvauti projekto „X Faktorius“ filmavimuose.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno koronaviruso dienoraštis #9

Respublikinėje Kauno ligoninėje pradedami mokymai koronaviruso pacientams padėti

Virtualūs „Kino pavasario“ apdovanojimai – sulaukė 55 tūkst. filmų peržiūrų

Policija: dėl karantino pastebimas nusikaltimų skaičiaus augimas: pataria kaip apsisaugoti

Uždaroma Kauno autobusų stotyje esanti „Rimi“ parduotuvė: nustatytas ne vienas koronaviruso atvejis

Premjeras kreipėsi į senjorus: prašo saugotis koronaviruso ir likti namie (video)

Ligoninėms pradėti skirstyti tūkstančiai kaukių-filtrų

Vidurnaktį uždaromos Lietuvos sienos keleiviams iš Rusijos ir Baltarusijos

S. Skvernelis: nuo balandžio bus keliami medikų atlyginimai

Galimybė pamatyti „Kino pavasario“ festivalio uždarymo filmą iš namų – tik iki vidurnakčio