Pėsčiųjų saugumui – naujos tvorelės

E. Radzevičiūtės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pėstiesiems, įpratusiems kelią kirsti tam neskirtoje vietoje, pastatytos naujos tramdymo priemonės. Ant šaligatvio įrengtos apsauginės tvorelės turėtų užkirsti kelią žmonės, norintiems pereiti į kitą sankryžos pusę, mat pagal taisykles, Kęstučio ir A. Mickevičiaus gatvių sankryžoje visada buvo galima gatvę kirsti tik vienoje pusėje.

Nuo šio keliaujant Mickevičiaus gatve, link Karaliaus Mindaugo prospekto, pėstiesiems kelią pastos naujos tvorelės. Kęstučio ir A. Mickevičiaus gatvių sankryžoje įrengtos tvorelės, mat pėstieji kirsdavo gatvę tam neskirtoje vietoje. Pagal taisykles, kirsti Kęstučio gatvę buvo galima tik vienoje sankryžos pusėje, tačiau kauniečiai tai darydavo abiejose dalyse.

A. Mickevičiaus gatvės nelyginių skaičių pusėje įrengtos apsaugos tvorelės turėtų užtikrinti saugumą, mat šioje vietoje įvykdavo nemažai eismo įvykių, kuriuose nukentėdavo pėstieji.

Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas aiškino, jog šioje sankryžos dalyje niekada nebuvo įrengta pėsčiųjų perėja, tačiau miestiečiai vis tiek kirsdavo Kęstučio gatvę, dėl ko per ketverius metus ypač pagausėjo eismo įvykių. Tuo metu, kada pėstieji kirsdavo kelią, degdavo žalias šviesoforo signalas automobiliams, važiuojantiems A. Mickevičiaus gatve, todėl vairuotojai labiau koncentruodavosi į kitų eismą, o ne į pėsčiuosius.

Numatoma apsaugines tvoreles įrengti ir Maironio bei Kęstučio gatvių sankryžoje, užtikrinant, kad pėstieji kelią kirs tik tam tikrose pusėse.

49 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

V. Matijošaitis Kauno „Žalgirio“ sirgalių iš arenos išvaryti neplanuoja

Kaune prasideda dizaino įvykis: pristatys, kaip atrodys miestai po 30 metų

Į duobę po pertraukos smigęs „Žalgiris“ patyrė pirmą Eurolygos pralaimėjimą

VMI laukia kauniečių mokesčių: priskaičiuota 5,4 mln. eurų

„Swedbank“ siūlo prie banko jungtis naudojant piršto antspaudą ar veido atpažinimą

Augant koronaviruso sergančiųjų skaičiui gali mažėti medikų teikiamų paslaugų

A. Monkevičius: koronaviruso plitimas mokymo įstaigose kelia nerimą

Svarbi žinia Kauno rajonui: dalis gyventojų liks be vandens

Nenorintiems registruotis baruose – baudos iki 1500 eurų

A. Veryga nepatenkintas „Žalgirio“ rungtynėmis: nusipirkus bilietą galima ir neiti