„Ryanair“ išparduoda itin pigius bilietus skrydžiams

Asociatyvi nuotr. / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Aviakompanija „Ryanair“ paskelbė, kad iki ateinančio pirmadienio keliautojai gali įsigyti bilietus itin palankiomis sąlygomis.

Neringa Öhrström, Ryanair pardavimų ir rinkodaros atstovė Baltijos ir Šiaurės šalims teigė, kad švenčiant 2-milijoninės klientės Vilniuje žymę, aviakompanija siūlo įsigyti 100 tūkst. bilietų visomis aviakompanijos kryptimis Europoje už €19.99.

Pasiūlymas galioja visoms kelionėms 2015 metų kovo ir balandžio mėnesiais. Svetainėje bilietai bus siūlomi tik iki pirmadienio, vasario 23-ios dienos vidurnakčio.

Šiuo metu keleiviai iš Kauno pigių skrydžių kompanijos „Ryanair“ lėktuvais gali pasiekti 17 Europos oro uostų. Skrydžiai vykdomi į Airijos Dublino ir Šanono oro uostus. Į Angliją iš laikinosios sotinės galima pasiekti net penkis oro uostus, tai: Birmingemas, Bristolis bei Londone esantys trys oro uostai. Taip pat yra po du maršrutus į Graikiją, Ispaniją, Italija bei po vieną skrydžių maršrutą į Kiprą, Maltą, Norvegiją, Škotiją bei Vokietiją.

ATNAUJINTA 19:00

„Ryanair“ atstovė N.Öhrström apgailestauja, jog išplatinto pranešimo tekstas suklaidino vartotojus, nes ji norėjo pasakyti, kad akcijinė kaina bilietams yra nuo 19,99 euro.

Atstovė teigia, kad iš Lietuvos kai kurie bilietai pigesni nei 19,99 euro. Pavyzdžiui, į Oslą iš Kauno galima nuskristi už 9,99 euro, o iš Vilniaus – už 17,99 euro.

Avialinijų atstovė N.Öhrström teigė negalinti pasakyti, kiek iš visų 100 tūkst. bilietų, kurių kaina nuo 19,99 euro, priklauso skrydžiams iš Lietuvos. Tačiau, pasak jos, 19,99 euro kaina galioja skrydžiams iš Kauno į Frankfurtą (Haną), iš Vilniaus oro uosto į Brėmeną, Briuselį, Frankfurtą (Haną) ir Milaną.

71 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Netrukus bus pristatyti pirmieji oficialūs G. Nausėdos portretai

„Vičiūnai“ plečia įmonių tinklą užsienyje: verslą plėtos Kaukazo regione

Žiauriai sumuštos jurbarkietės istorija: mergina jau gali duoti parodymus

Vykdant darbus Kaune, iš priekabos pasipylė stipri rūgštis (foto)

Teismas sustabdė įtartiną Kauno rajono savivaldybės konkursą

Sutvarkyta dar viena vaizdinga vieta Kauno marių pakrantėje

Kauno teismas priėmė sprendimą dėl A. Paleckio suėmimo

Kokią garantiją rangovas privalo suteikti atliktiems statybų darbams?

Prašo kauniečių pagalbos: gal matėte eismo įvykį Pramonės prospekte?

Nustebino Kauno pareigūnų elgesys: jie ne taip viską suprato