Savaitgalį – visa naktis su legendine grupe „Rondo“ – Kas vyksta Kaune

Savaitgalį – visa naktis su legendine grupe „Rondo“

Archyvo/ A. Ištuganov nuotr.

Naktinis klubas „Siena Club“ kviečia kauniečius į išskirtinę naktį – klube geriausias dainas gyvai atliks grupė „Rondo“.

Jei dar nesate suplanavę savaitgalio, turime jums pasiūlymą. Šeštadienį visi renkasi į „Siena Club“ (Laisvės al 93), kur visą naktį koncertuos „Rondo“ vyrukai. Prižadama, jog bus geras laikas, kuris įsimins ilgam, mat grupė kvies ne tik pašokti, bet kartu ir padainuoti visiems gerai žinomas dainas. Vakaro pradžia – 22 valandą, o visos dūzgės truks iki paryčių.

Grupė „Rondo“ susibūrė 1976 metais provincijos miestelyje Šiluvoje. Pradžioje tai buvo mėgėjiškas ansamblis “Provincija”. Grojo savo malonumui, laisvu nuo mokslo metų.

Tačiau “Rondo” sparčiai populiarėjo. Jų dainas pradėjo dainuoti visa Lietuva ir 1984 metais Valstybinė filharmonija pasiūlė “Rondo” dirbti profesionaliu pagrindu. Taip prasidėjo naujasis grupės “Rondo” profesionalaus muzikavimo etapas, kuris tęsiasi iki šių dienų.

Per tuos ilgus metus grupė “Rondo” įrašė 4 LP projektus, 9 CD projektus, daugybę kartų buvo renkama populiariausia Lietuvos grupe.

Išankstinius bilietus galite įsigyti vos už 5 eurus. Tokių bilietų net 300. Renginio dieną, bilietai brangs.

Daugiau informacijos rasite „Facebook“ puslapyje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT