M.A.M.A. apdovanojimus ves A.Rožickas – Kas vyksta Kaune

M.A.M.A. apdovanojimus ves A.Rožickas

Organizatorių nuotr.

Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A.2014 rengėjams pavyko ilgai paslaptyje išlaikyti svarbiausio metų renginio vedėjo pavardę. Šiandien didžioji intriga atskleidžiama – M.A.M.A. apdovanojimus ves improvizacijos meistras, charakteringas ir iškalbingas televizijos profesionalas Andrius Rožickas.

A.Rožickui muzikos apdovanojimų žanras puikiai pažįstamas. Panašaus formato šou jis vedė ne kartą. Pasak Andriaus, tokio tipo renginiuose visais laikais nesikeičia tik viena – juose kaip niekur kitur emocijos veržiasi per kraštus. Todėl būsimam ceremonijos vedėjui įdomiau, ne kas kokią nominaciją laimės šiais metais, o kaip laimėtojai priims apdovanojimus. „Man įdomesnė statulėlių atsiėmimo dalis, ar atlikėjai apsimetinės nustebusiais, ar sriūbaus, džiūgaus, ar spjaudys, gaudys. Mano galva visi nominantai verti statulėlės, kam kokia atiteks – ne taip svarbu“, – sakė A.Rožickas.

„Trumpai sakant, jeigu nebus, kas keikiasi, tai aš tą spragą užpildysiu su kaupu. Kadangi eteris tiesioginis, o man jau amžius leidžia neatsiprašinėti“, – nuotaikingai žadėjo A.Rožickas.

Praėjusių metų M.A.M.A. ceremonijos vedėjams A.Rožickas viešoje erdvėje negailėjo kritikos strėlių. Netrukus jis pats stos veidu į ugnį. Tačiau Andrius nusiteikęs žaismingai: „Jei bus labai karšta, nersiu stačia galva į LED’us“.

M.A.M.A.2014 apdovanojimų ceremonija penktadienį, sausio 30-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje suburs žymiausius, kūrybingiausius ir darbščiausius muzikos verslo atstovus. Iškilmėse nestigs populiariausių hitų, režisūrinių staigmenų, taip pat ir ironiško požiūrio į industriją. Ceremoniją tiesiogiai transliuos TV3 televizija.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA