VDU studentas vienai dienai tapo Kauno meru – Kas vyksta Kaune

VDU studentas vienai dienai tapo Kauno meru

Artėjančios Tarptautinės studentų dienos proga Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas šį penktadienį savo pareigas perleido studentui. Laikinuoju meru tapo Vytauto Didžiojo universitete (VDU) studijuojantis Gediminas Valaitis.

Savo įgaliojimus perdavęs A.Kupčinskas naująjį miesto vadovą ryte supažindino su darbotvarke, pristatė Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorių Dainių Ratkelį bei nurodė, į ką kreiptis atitinkamais klausimais.

„Ši Kauno miesto savivaldybės suteikiama galimybė studentui užimti mero vietą ir vieną dieną vadovauti miestui yra puiki idėja. Džiaugiuosi, kad šiemet miestui vadovausiu aš ir mano komanda. Esu įsitikinęs, kad miesto valdžios ir studentų bendradarbiavimas bei partnerystė yra labai svarbi ir reikalinga“, – kalbėjo naujasis Kauno vadovas.

G. Valaitis yra trečio kurso marketingo vadybos bakalauro studijų programos studentas, taip pat – VDU studentų atstovybės valdybos narys. Laikinasis meras savo vadovavimo dieną skirs spręsti viešojo transporto, aktyvaus laisvalaikio erdvių ir jaunimo namų Kauno mieste klausimams.

„Džiaugiuosi šia iniciatyva. Tai jau tapo gražia tradicija, leidžianti gimti puikioms idėjoms. Pavyzdžiui, pernai studentų pasiūlyta idėja dėl Studentų skvero jau yra įgyvendinta. Tikiuosi, kad ir šiemet naujasis meras su komanda turės naujų idėjų miestui“, – teigė A. Kupčinskas.

Tarptautinė studentų diena minima lapkričio 17 dieną. Tradicija vienai dienai studentui užleisti mero pareigas Kaune gyvuoja jau eilę metų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA