Kauniečių pora už menininkės kankinimus kalės neilgai

DELFI.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apygardos teismas baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje Ričardas Vitkevičius ir jo sugyventinė Aušra Mitrulevičiūtė buvo kaltinami 45 metų menininkės pagrobimu ir išprievartavimu. Abu kauniečiai pasiųsti už grotų, tačiau ne itin ilgam laikotarpiui.

A. Mitrulevičiūtė pripažinta kalta pagal keturis Baudžiamojo kodekso (BK) straipsnius – neteisėtas laisvės atėmimas, nesunkus sveikatos sutrikdymas, vagystė ir seksualinis prievartavimas.

Subendrinus bausmes teismas A. Mitrulevičiūtę už grotų pasiuntė 3 metams. Už tuos pačius nusikaltimus, išskyrus vagystę, R. Vaitkevičiui skirta metais ilgesnė bausmė.

Porelė buvo išteisinta dėl to, kad iš anksto planavo nusikaltimą ir dėl pasikėsinimo nužudyti. Teismui paskelbus nuosprendį A. Mitrulevičiūtė pareiškė, kad taip ir nesuprato, kiek laiko jai teks praleisti už grotų.

DELFI primena, kad nusikaltimas užfiksuotas praėjusių metų vasario 11-ąją. Tuomet R. Vitkevičius bare Šv. Gertrūdos gatvėje susipažino su menininke ir parsivedė ją į savo netoliese esančius namus, kurie labiau primena landynę. Papuošalus kurianti moteris pasakojo, kad su R. Vitkevičium buvo ne tik A. Mitrulevičiūtė, bet ir dar vienas vyriškis, tačiau jo nustatyti nepavyko.

Kaltinamajame akte teigiama, kad R. Vitkevičius mušė moterį, žagino, o jam talkino A. Mitrulevičiūtė, kuri laikė menininkę. Tokia egzekucija tęsėsi dvi dienas. Galiausiai, moteris ištaikiusi progą paspruko ir kreipėsi į policiją.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Nelegalios daugyklos vis dar klesti: dėl žiauraus elgesio su gyvūnais atliekami 79 tyrimai

Išsiaiškinus gudrią 2,5 mln. eurų vertės kontrabandos schemą sulaikyti muitininkai ir vilkikų vairuotojai

Kauno kolegija – daugiausia pirmakursių sulaukusi aukštoji mokykla Kaune

Naujausiais duomenimis užsikrėtimų lytiškai plintančiomis ligomis mažėja

Kauno „Baltų Ainių“ ekipa priešininkus pasitiks po kardinalių pokyčių

Savaitgalį Kauno marių paviršių skrodęs kaunietis iškovojo prizinę vietą

Mieste atsivers apžvalginė terasa su pasakiška panorama

Vakar dingusio vyro paieška Šančiuose baigėsi tragedija

Kandidatų į Seimą debatai įsibėgėja ir Kaune (foto)

Atsisakymas skiepytis nuo koronaviruso gali turėti padarinių