Kauniečių pora už menininkės kankinimus kalės neilgai

DELFI.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apygardos teismas baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje Ričardas Vitkevičius ir jo sugyventinė Aušra Mitrulevičiūtė buvo kaltinami 45 metų menininkės pagrobimu ir išprievartavimu. Abu kauniečiai pasiųsti už grotų, tačiau ne itin ilgam laikotarpiui.

A. Mitrulevičiūtė pripažinta kalta pagal keturis Baudžiamojo kodekso (BK) straipsnius – neteisėtas laisvės atėmimas, nesunkus sveikatos sutrikdymas, vagystė ir seksualinis prievartavimas.

Subendrinus bausmes teismas A. Mitrulevičiūtę už grotų pasiuntė 3 metams. Už tuos pačius nusikaltimus, išskyrus vagystę, R. Vaitkevičiui skirta metais ilgesnė bausmė.

Porelė buvo išteisinta dėl to, kad iš anksto planavo nusikaltimą ir dėl pasikėsinimo nužudyti. Teismui paskelbus nuosprendį A. Mitrulevičiūtė pareiškė, kad taip ir nesuprato, kiek laiko jai teks praleisti už grotų.

DELFI primena, kad nusikaltimas užfiksuotas praėjusių metų vasario 11-ąją. Tuomet R. Vitkevičius bare Šv. Gertrūdos gatvėje susipažino su menininke ir parsivedė ją į savo netoliese esančius namus, kurie labiau primena landynę. Papuošalus kurianti moteris pasakojo, kad su R. Vitkevičium buvo ne tik A. Mitrulevičiūtė, bet ir dar vienas vyriškis, tačiau jo nustatyti nepavyko.

Kaltinamajame akte teigiama, kad R. Vitkevičius mušė moterį, žagino, o jam talkino A. Mitrulevičiūtė, kuri laikė menininkę. Tokia egzekucija tęsėsi dvi dienas. Galiausiai, moteris ištaikiusi progą paspruko ir kreipėsi į policiją.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Perspėjimas paspirtukų vairuotojams: toliau elgiantis pavojingai - keis eismo taisykles

Rudens orai nenustoja stebinti: po šalnos naktį – 20 laipsnių šiluma

Žalių rodyklių prie „Akropolio” pasigedę vairuotojai: kada užbaigs pradėtą darbą?

Sprendimas Kauno darželyje tėvus privertė sunerimti: pasirinko pigiausią variantą?

Senamiestyje atidengtas paminklas J. Tumui-Vaižgantui (foto)

Tarptautinę dieną be automobilio viešasis transportas Kaune veš nemokamai

Minia gerbėjų plūdo susitikti su „Žalgirio“ krepšininkais

Kauno vairuotojai juokiasi: pasiklydo

Kauno klinikų medikė: nuo šio sindromo kas penktas kūdikis miršta

Kaunietei K. Brazauskienei diagnozuotas trečios stadijos vėžys