Už šių metų darbus sumokės kitų metų pinigais

Archyvo / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Politikai pritarė projektui, kuriame numatoma už šiemet atliktus gatvių remonto darbus, sumokėti iš kitų metų miesto biudžeto. Toks sprendimas, anot politikų, leis užtikrinti mažesnes išlaidas.

Miestiečiai džiaugiasi tvarkomomis miesto gatvėmis ir mažėjančiu duobių skaičiumi. Darbai vyksta pilnu tempu, tačiau savivaldybė už atliktus darbus mokės iš kitų metų biudžeto kišenės. Tarybos nariai posėdžio metu pritarė, jog dalis pinigų už gatvių remontą būtų sumokėta iš šių metų biudžeto, o likusi iš kitų. Dar nėra surinktas kitų metų pinigų katilas, tačiau politikai jau dabar jį dalina.

Politikai šmaikštavo, jog miesto meras iki savo kadencijos pabaigos sutvarkys visas miesto gatves, tad kiti merai galės keletą metų būti ramūs dėl kelių būklės. Tačiau miesto vadovas Andrius Kupčinskas patikino, jog darbų užteks ir po rinkimų.

„Šiais metais geriau surenkamas miesto biudžetas. Galiu nuraminti, kad ir kitiems merams bus, ką veikti. Ne mažesni darbų frontai bus vykdomi ir toliau“, – kalbėjo meras.

Programoje numatyta, jog už Karaliaus Mindaugo, Šiaurės prospektų bei Tunelio gatvės rekonstrukcijos darbus bus apmokėta iš 2014-2015 metų biudžeto, tačiau darbus atlikus ankščiau, nei planuota, už darbus bus atsiskaityta kitų metų pinigais. Į kitus metus nukeltas ir Savanorių prospekto darbų apmokėjimas. Programoje numatyta, jog atlikti papildomi darbai, tokie kaip perėjų įrengimas, kelių ženklinimas ir pan., todėl išaugo remonto kaštai. Dėl to miestas už darbus mokės dar ir kitais metais.

Politikai įsitikinę, jog toks projektas leidžia sumažinti išlaidas, mat patiriamos mažesnės išlaidos dėl blogos gatvių būklės. Be to, valdininkai įsitikinę, jog kitais metais iš Kelių direkcijos gaus gerokai didesnę sumą gatvėms tvarkyti, tad iš tų pinigų bus galima kompensuoti jau padarytus darbus.

25 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tiesioginė transliacija: Jonava švenčia 270-tąjį gimtadienį

„Drąsos kelias“ sugrįžta – su N. Venckiene priešakyje veržiasi į Seimą

Du patyrę Kauno pareigūnai paslydo: pareikšti įtarimai

Branduolinės avarijos atvejui gyventojai raginami pasiruošti iš anksto

Gerą darbą padaryti norėję kauniečiai Sargėnuose papuolė į keistą situaciją

Nuo pirmadienio taikomi ribojimai atvykusiems iš Lenkijos ir dar trijų valstybių

Kauno „Akropolyje“ – humanoidų, robotų-šokėjų ir hologramų miestelis

Vien grįžtančiųjų registracija epidemiologai neapsiribos: į sąrašus gali būti įtraukti ir renginių dalyviai

Prezidentas G. Nausėda priverstas izoliuotis

Šilainių parduotuvėje siautėja vagišius – už įrankius susimokėti nepanoro