Rugsėjo 1-ąją mažiau nusikaltimų, bet daugiau vartojančių alkoholį – Kas vyksta Kaune

Rugsėjo 1-ąją mažiau nusikaltimų, bet daugiau vartojančių alkoholį

R. Tenio nuotr.

Šiais metais kauniečiai itin kultūringai pažymėjo mokslo metų pradžią. Lyginant su praėjusiais metais, užfiksuota mažiau viešosios tvarkos pažeidimų, tačiau daugiau asmenų nubausta už alkoholio vartojimą viešoje vietoje.

Rugsėjo 1-oji yra simbolinė moksleivių ir studentų šventė, pažyminti naują gyvenimo etapą, tad šią dieną į gatves sugrįžta daug išsiblaškiusių jaunuolių. Policija siekdama užtikrinti saugumą, šią dieną sustiprina pajėgas. Nors vakar mieste šurmuliavo daug žmonių, visgi Kauno policijos pareigūnai džiaugiasi, kad šiais metais Rugsėjo 1-osios šventė praėjo sklandžiai ir saugiai.

Lyginant šių metų Rugsėjo 1-osios šventę su praėjusiai metais, policijos pareigūnai užfiksavo mažiau viešosios tvarkos pažeidimų.

„Šiais metais rugsėjo 1-osios išvakarėse užregistruota 123 viešosios tvarkos pažeidimai, o rugsėjo 1-ąją – 64. Kai tuo tarpu praėjusiais metais, išvakarėse buvo gauta net 172 pranešimai, o rugsėjo 1-ąją – 106“ – radijo stoties „Tau“ eteryje dėstė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialistė Odeda Tumelytė.

Tiesa, šiais metais daugiau asmenų nubausta už alkoholio vartojimą viešoje vietoje. Nors nepilnamečių asmenų per dvi dienas pagauta mažiau.

„Išskiriant būtent alkoholio vartojimą šiomis dienomis, galima paminėti, jog praėjusiais metais, tiek išvakarėse, tiek šventinę dieną, gauta tik po šešis pranešimus apie alkoholio vartojimą ir girtaujančius asmenis. 3 buvo nepilnamečiai. Šiais metais pranešimų apie alkoholio vartojimą gauta keletą kartų daugiau. Rugpjūčio 31 d- 11, o rugsėjo 1 – 8. Iš jų 4 nepilnamečiai“ – kalbėjo O. Tumelytė.

Policijos pareigūnai pažymi, jog visuomenė tampa pilietiškesne ir tikisi, jog šie mokslo metai bus saugesni.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA