Penktadienio rytas: autobusą Kęstučio gatvėje taranavo "Peugeot" - Kas vyksta Kaune

Penktadienio rytas: autobusą Kęstučio gatvėje taranavo „Peugeot”

Penktadienio rytas Kaune prasidėjo keleivinio autobuso ir dviejų automobilių avarija. Eismo nelaimė įvyko apie 8 val. ryto, kai Kęstučio gatve važiavęs maršrutinis autobusas trenkėsi į „Peugeot 407”, vykusį Mickevičiaus gatve, po to kliudė ta pačia kryptimi važiavusį „Peugeot 206”. Po smūgio autobusas trenkėsi į medį ir stulpą, automobiliai ir autobusas užšoko ant šaligatvio. Laimei, tuo metu žmonių nebuvo, tad pėstieji nesužaloti.

Kaip pasakojo avarijos liudininkai, autobusas ir „Peugeot 206” važiavo Kęstučio gatve degant žaliam šviesoforo signalui, kai tuo metu į sankryžą iš Mickevičiaus gatvės įvažiavo „Peugeot 407”, vairuojamas jauno vaikino iš kito miesto. Autobusas su priekine dalimi trenkėsi į jį, o po smūgio pakeitęs trajektoriją, kabino šalia važiavusį „Peugeot 206”, vairuojamą moters. Užšokęs ant šaligatvio autobusas sustojo atsitrenkęs į stulpą ir medį.

Greitosios pagalbos medikai portalą „Kas vyksta Kaune” informavo, kad iš nelaimės vietos išvežta viena moteris, kuriai sumušta krūtinės ląsta. Ji buvo autobuso keleivė.

ATNAUJINTA 12:00

Dar vienas eismo įvykis užfiksuotas A. Juozapavičiaus prospekte, per avariją sužeistas vienas žmogus. Apie 10.15 val. šalia geležinkelio tilto sunkvežimis „Scania“ pravažiavo po tiltų ir, rodydamas posūkio signalą, norėjo apsisukti. Sėkmingai to padaryti nepavyko – sunkiasvorio automobilio vairuotojas nepastebėjo iš paskos važiavusio „VW Golf“. „Scania“ atsitrenkė į lengvąjį automobilį ir prispaudė jį prie šaligatvio bortų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA