Skaitytojas: ar tikrai Kauno komunalininkai mato visus kritinės būklės kelius?

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno valdžia, turbūt pamiršo apie tokį kraštą kaip Palemonas. Keramzito gatvė, kuri yra pravažiuojama poros autobusų maršrutu, vieno maršrutinio taksi, yra tokios kritinės būklės, kad duobių su žemesniu lengvuoju automobiliu, darosi nebeįmanoma apvažiuoti, rašo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas Paulius.

Ką jau kalbėti, jei tenka prasilenkti su autobusu ar kitu didesniu transportu. Turbūt ne vienas vairuotojas yra pasipiktinęs šios gatvės būkle ir palikęs joje kokį ”pėdsaką”. Prieš maždaug savaitę, šioje gatvėje gulėjo dešimtys padangų, kurios buvo įmestos į kone nuo 20 iki 40 centimetrų siekiančias duobes. Po nakties, visos padangos mįslingai dingo.

Rugsėjo 16 d. važiuodamas šia gatve namo, pastebėjau, kad duobės buvo užpiltos žvyro ir akmenų mišiniu, tačiau šiandien, po gero lietaus, duobės vėl atsivėrė lygiai taip pat kaip ir ankščiau. Kreipiuosi į visus, kurie manot, kad tai tik dar vienas piliečio bereikšmis straipsnis: atvažiuokit į šią gatvę ir pamėginkit ją pravažiuot ”neišokę” į jokią duobę. O ką daryti? Kai pro čia tenka važiuoti į dieną po kelis ar daugiau kartų? Prieš keletą mėnesių, maršrutinis autobusas buvo pametęs priekinį ratą, nuo to laiko, kelio kokybė tik prastėja ir prastėja. Todėl manau, kad daugelis žmonių mano prašymui pritartų, jog bent didžiąsias duobes kuo greičiau pasistengtų mūsų valdžia sutvarkyti. Pats šiandien važiuodamas, šoktelėjau į neblogą duobę ir pasėkmės buvo skaudžiai nuskambantys automobilio slenksčiai.

35 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vieno didžiausių Kauno mikrorajonų istorijoje - „Centrinis purvynas“ ir legendinės vietos

Naujos statybos šalia Kauno „Depo“: investuos 12 mln. eurų

Kauno oro uoste sučiuptas trejus metus ieškotas vyras

Kauno pakraštyje apsivertus automobiliui, keturi žmonės išvežti į ligoninę

Įspūdingi „Žalgirio“ naujokų dėjimai - gražiausių Eurolygos epizodų dešimtuke

Nuteistiesiems iš Kauno tardymo izoliatoriaus atrado naujo darbo mieste

Jauna mama dėl neįvykusių vestuvių atsigriebė Kauno teisme

Naujausiuose reitinguose - labai prastos žinios V. Matijošaičiui

Kauno klinikose nukentėjusios paauglės mama: už tylą gydytojas siūlė kompensaciją

Kaune renovuojamo daugiabučio gyventojas: tai visiškai nepriimtina