Skaitytojas: ar tikrai Kauno komunalininkai mato visus kritinės būklės kelius?

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno valdžia, turbūt pamiršo apie tokį kraštą kaip Palemonas. Keramzito gatvė, kuri yra pravažiuojama poros autobusų maršrutu, vieno maršrutinio taksi, yra tokios kritinės būklės, kad duobių su žemesniu lengvuoju automobiliu, darosi nebeįmanoma apvažiuoti, rašo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas Paulius.

Ką jau kalbėti, jei tenka prasilenkti su autobusu ar kitu didesniu transportu. Turbūt ne vienas vairuotojas yra pasipiktinęs šios gatvės būkle ir palikęs joje kokį ”pėdsaką”. Prieš maždaug savaitę, šioje gatvėje gulėjo dešimtys padangų, kurios buvo įmestos į kone nuo 20 iki 40 centimetrų siekiančias duobes. Po nakties, visos padangos mįslingai dingo.

Rugsėjo 16 d. važiuodamas šia gatve namo, pastebėjau, kad duobės buvo užpiltos žvyro ir akmenų mišiniu, tačiau šiandien, po gero lietaus, duobės vėl atsivėrė lygiai taip pat kaip ir ankščiau. Kreipiuosi į visus, kurie manot, kad tai tik dar vienas piliečio bereikšmis straipsnis: atvažiuokit į šią gatvę ir pamėginkit ją pravažiuot ”neišokę” į jokią duobę. O ką daryti? Kai pro čia tenka važiuoti į dieną po kelis ar daugiau kartų? Prieš keletą mėnesių, maršrutinis autobusas buvo pametęs priekinį ratą, nuo to laiko, kelio kokybė tik prastėja ir prastėja. Todėl manau, kad daugelis žmonių mano prašymui pritartų, jog bent didžiąsias duobes kuo greičiau pasistengtų mūsų valdžia sutvarkyti. Pats šiandien važiuodamas, šoktelėjau į neblogą duobę ir pasėkmės buvo skaudžiai nuskambantys automobilio slenksčiai.

35 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Deimantinėje lygoje“ - svarbus kauniečio A. Gudžiaus startas

Į Palangą plūstant poilsiautojams – pareigūnų perspėjimas: šįkart būkite ypač budrūs

„Žalgiris“ sužinojo Eurolygos tvarkaraštį: pirmame ture – vėl su „Baskonia“

Kaunietis įpykęs: kodėl sudarkytas visiškai šviežiai paklotas asfaltas? (foto+video)

Sulaikytas kraupiu nužudymu Romainiuose įtariamas vyras

Trečdalį avarijų sukelia „klevai“ - įvardijo vieną kvailiausių priežasčių

Ministro A. Verygos pažadas medikams - nuo rugsėjo atlyginimai didės

V. Rupšys – prieš privalomą moterų šaukimą į kariuomenę

Po karšto penktadienio - kardinalios orų permainos savaitgalį

Kaunietis savaitgalį kviečia apsirūpinti žiemai ir smagiai praleisti laiką