Kauno mariose vos nenuskendo neblaivūs poilsiautojai

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vakarą keturiems iškylautojams, sumaniusiems plaukioti valtimi, Kauno mariose vos nesibaigė tragiškai. Gerokai įkaušę piliečiai apvertė valtį ir vos nepaskendo.

Jachtos „Muffin“ įgula su kapitonu Nedu Šinkūnu, žmona Viktorija, politiku Eriku Tamašausku su žmona Indre, nutraukė savo pasiplaukiojimą ir nedelsdami priplaukė prie apvirtusios valties padėti skęstantiesiems.

Pastebėtina, kad nei vienas iš valtyje plaukusių asmenų nevilkėjo gelbėjimosi liemenių (valtyje buvo tik viena liemenė) ir tik vienas iš keturių asmenų mokėjo plaukti, pastarojo bandymai uždėti liemenę sąmonę prarandančiai draugei vos nesibaigė jos mirtimi.

Priplaukus prie apverstos valties pastebėjome, kad moteris ištikta šoko ir buvo beprarandanti sąmonę – pasakojo Erikas Tamašauskas ranka sugriebęs skęstančiąją. Dar keletas akimirkų ir ji galėjo paskęsti.

Prie gelbėjimo operacijos prisijungė jaunas vyras banglentininkas ir greitaeigio katerio „Rugilė“ įgula. „Šoko ištiktą moterį, kuri beveik nereagavo į aplinką, laikomą jaunojo sportinko, kateris „Rugilė“ nutempė kranto link, o mes, apverstą valtį ir ją įsikabinusius tris asmenis, pririšę prie jachtos lynu lėtai plaukdami nutempėme į krantą. Tai buvo vienintelė galimybė juos išgelbėti, kadangi nuo alkoholio apsvaigusių asmenų nebūtų pavykę įkelti į aukštus bortus turinčius laivus“, pasakojo Nedas Šinkūnas.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune užfiksuotas sparčiausiai augantis darbo užmokestis Lietuvoje

Ką tik atvertą Vienybės aikštę išmargino juodos žymės

VTEK: nėra duomenų, kad S. Skvernelis supainiojo interesus dėl lėšų jo gatvės asfaltavimui

Į korupcijos skandalą įsivėlusiems „Kauno tiltams“ – stambus užsakymas uostamiestyje

Atsiveria dar viena lietuvių pamėgta atostogų kryptis

Sukurtas interaktyvus žemėlapis, rodantis visų Lietuvos medikų atlyginimus

Kitais metais Sausio 13-oji gali būti paskelbta nedarbo diena

Skaudi nelaimė Šilainiuose: motorolerio vairuotojas atsidūrė ligoninėje

Koronavirusas patvirtintas „Humanos“ sandėlio darbuotojai

Prie Draugystės parko užsiliepsnojo jaunimo pamėgtas apleistas pastatas