Lietuvos plaukimo čempionate kauniečiai skina pergales

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Atnaujintame „Girstučio“ baseine vykstančiame Lietuvos plaukimo čempionate Kauno plaukimo mokyklų atstovai iki šeštadienio iškovojo net 17 medalių, o estafetėse Kauno plaukikės užėmė pirmąją vietą, tuo tarpu vyrai, nors ir neiškovojo pirmosios, sėkmingai užėmė antrą ir trečią vietas.

Aukso medalius namo parsinešė Jūratė Ščerbinskaitė, 800 metrų plaukime laisvuoju stiliumi aplenkusi Panevėžio ir Šiaulių plaukikes, Vaiva Gimbutytė, kuri 100 metrų nuplaukė per 57,22 sekundes ir pagerino čempionato rekordą 0,04 sek., taip pat Ugnė Mažutaitytė pagerinusi 200 metrų plaukimo nugara čempionato rekordą net 5,13 sek, Urtė Kazakevičiūtė taip pat pasipuošė aukso medaliu, laimėjusi 100 metrų krūtine plaukimą. Tarp vyrų aukso medalius iškovojo Deividas Margevičius, Jonas Zakarauskas ir Tadas Duškinas, kurie, nors ir nepagerino rekordų, pasirodė puikiai.

Kauno plaukikai Grantas Dapkus, Simas Žiaukas, Gytis Stankevičius, Marius Mikalauskas, Lukas Rutkauskas, Vaidotas Blažys, Jūratė Ščerbinskaitė, Asta Drevinskaitė, Erika Bespalko bei Beatričė Kanapienytė taip pat gavo medalius.

Nors čempionate dalyvavo ir kitų šalių atstovai, medalį iškovojo tik Mastassia Karakouskaya iš Baltarusijos, 100 metrų plaukime laisvu stiliumi užėmusi trečiąją vietą.

Daug diskusijų sulaukęs „Girstučio“ baseinas nenuvylė nei lankytojų, nei dalyvių. Pirmasis atnaujintame baseine vykstantis čempionatas vyksta sklandžiai ir be didelių trukdžių. Problemų kėlė tik prastokas įgarsinimas. Tiek tarp plaukimų repavęs grupės G&G Sindikato narys Svaras, tiek vedėjas, kuris stengėsi „užvesti“ žiūrovus viso renginio metu, buvo sunkiai suprantami dėl aido, kuris sustiprino iš garsiakalbių sklindantį garsą ir jį pavertė tiesiog triukšmu. Gerai tai, kad renginio metu ši problema buvo sprendžiama ir tai netrukdė mėgautis sportiniu plaukimo reginiu Kaune. Pats baseinas ir jo įranga atrodo tikrai moderni ir patikima. Reikia tikėtis, kad ir toliau jame galėsime išvysti stipriausius Lietuvos ir užsienio plaukikus.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Deimantinėje lygoje“ - svarbus kauniečio A. Gudžiaus startas

Į Palangą plūstant poilsiautojams – pareigūnų perspėjimas: šįkart būkite ypač budrūs

„Žalgiris“ sužinojo Eurolygos tvarkaraštį: pirmame ture – vėl su „Baskonia“

Kaunietis įpykęs: kodėl sudarkytas visiškai šviežiai paklotas asfaltas? (foto+video)

Sulaikytas kraupiu nužudymu Romainiuose įtariamas vyras

Trečdalį avarijų sukelia „klevai“ - įvardijo vieną kvailiausių priežasčių

Ministro A. Verygos pažadas medikams - nuo rugsėjo atlyginimai didės

V. Rupšys – prieš privalomą moterų šaukimą į kariuomenę

Po karšto penktadienio - kardinalios orų permainos savaitgalį

Kaunietis savaitgalį kviečia apsirūpinti žiemai ir smagiai praleisti laiką