Nebyli palaikymo komanda iš Neveronių padėjo laimėti neįgaliesiems

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Birželio 21 dieną Kauno rajono socialinių paslaugų centre vyko septyniolikta Kauno rajono seniūnijų žmonių su negalia sporto šventė ,,Pabūkime kartu“. Šiame tradiciniame renginyje pirmą kartą sporto dalyviams laimėti padėjo Neveronių „Tyliųjų“ komanda – sirgaliai savo emocijas išreiškė gestų kalba ir mimika.

Dalyviai rungėsi šaudymo, smiginio, rankos lenkimo, greitųjų šaškių ir šachmatų, metimo į krepšį, lenktynių rankiniuose ir elektriniuose vežimėliuose rungtyse.

Sporto šventėje dalyvavo 360 dalyvių iš visų dvidešimt penkių seniūnijų komandų. Didžiųjų seniūnijų grupėje stipriausi, kaip ir kasmet, buvo karmėlaviškai. Antrąją vietą iškovojo Garliavos seniūnija, trečiąją – Vilkijos apylinkių seniūnija. Tarp mažųjų seniūnijų nepralenkiami buvo čekiškiečiai, nedaug nuo jų atsiliko batniaviečiai, o su bronza iš šventės grįžo Rokų seniūnijos atstovai.

Populiariausios sporto šakos – smiginis ir mėtymas į krepšį. Rankos lenkimą neįgaliųjų sporto šventėje išmėgino net 10 moterų.
Rungtis organizuoti talkino Kauno rajono moterų krepšinio komandos „Sirenos“ žaidėjos.
Kasmet rengiamos individualios seniūnų rungtys. Šį kartą seniūnai lazdele stumdė kamuoliukus. Pirmąją vietą iškovojo Linksmakalnio seniūnas Vaclovas Žvirblis, antrąją – Vilkijos apylinkių seniūnas Arūnas Bačiūnas, o trečiosios vietos prizininku liko Batniavos seniūnas Vytautas Astromskas.

Pasveikinti, pabendrauti, įteikti prizus į šventę atvyko gausus būrys svečių: šventės globėjas Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, LR Seimo nariai Raminta Popovienė ir Antanas Nesteckis, Administracijos direktorius Ričardas Pudževelis, jo pavaduotoja Angelė Ščiukauskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Margarita Venslovienė.

Specialų prizą – ekskursiją į Seimą – už originaliausai pasipuošusią komandą įsteigė Seimo narė Raminta Popovienė. Jį laimėjo Garliavos apylinkių seniūnija.

Šventės dalyviai buvo vaišinami kareiviška koše, klausėsi Raudondvario kapelos instrumentinės grupės „Raudonpilis“, Kulautuvos kultūros centro vyrų vokalinio ansamblio „Šilokas“ ir „Pusbrolių Aliukų ir sesutės Silvija“ koncerto.

„Šį kartą komandoms laimėti padėjo Neveronių „Tyliųjų“ palaikymo komanda. Klausos negalią turintys neveroniečiai skatino ne tik „saviškius“ stengtis labiau“, – stebėjosi Socialinių paslaugų centro direktorės pavaduotoja Kristina Stanislovaitienė.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Atsako advokatė: ar už visus sutuoktinio įsipareigojimus esate atsakingi?

Dėl Alytaus gaisro skaičiuojami milijoniniai nuostoliai, skelbiama ekstremali padėtis

Naktį Laisvės alėją niokojęs jaunuolis sulaikytas greičiau nei per 10 minučių (video)

Trečiadienio vakarą Kauno rajone žuvo motociklininkas (video)

Kauniečiai mėgaujasi paskutinėmis šiltomis rudens dienomis (foto)

Kaunietis ieško eismo įvykio liudininkų – už informaciją žada atsilyginti

Dėl į avariją patekusio „Bolt“ automobilio Tunelio gatvėje formuojasi spūstis

Tragiškai pasibaigusiame eismo įvykyje žuvo žinomas Kauno verslininkas

Gyventojai perspėja: milžiniškas dūmų debesis slenka link Kauno

Didės alkoholio, tabako ir degalų akcizai