Naktinis parūkymas ligoninėje baigėsi gaisru (video)

Nuotr. iš vaizdo įrašo
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio naktis Kauno Romainių tuberkuliozės ligoninėje praėjo neramiai, nes dėl neatsargaus ligonės elgesio buvo išsiųstos sustiprintos Kauno priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos.

Bendrasis pagabos centras pranešimą apie gaisrą gavo 2:45 val. nakties. Gaisras kilo, kai nuolatinės gyvenamosios vietos neturinti pacientė naktį užsirūkė lovoje, nuo žarijų užsidegė sintetinė ligonės palaidinė, po to ugnis persimetė ant lovos čiužinio. Šalia gulėjusi dar viena pacientė greitai pasišalino iš palatos, daugiau žmonių toje palatoje nebuvo. Saugumo sumetimais iš gretimų palatų buvo evakuota 10 žmonių, kiti pacientai nenukentėjo.

Kaip pasakojo skyriaus vyr. gydytoja, pacientė ligoninėje guli ilgą laiką ir panašūs atvejai, kai ligoniai nesilaiko vidaus taisyklių nors yra su jomis susipažinę, pasitaiko dažnai, nes šios ligoninės pacientai mėgsta išgerti ar parūkyti, todėl personalui dažnai kyla panašių problemų. Tiesa, ne taip dažnai tenka kviestis gelbėjimo tarnybas.

“Kas vyksta Kaune” kartu su priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos tyrėjais apsilankė ligoninėje ir apžiūrėjo įvykio vietą. Trumpas vaizdo reportažas pateikiamas šio puslapio kairėje pusėje.

Kaip rodo paskutinių penkerių metų statistika, Lietuvoje dėl neatsargaus rūkymo kasmet vidutiniškai kyla beveik 800 gaisrų, kuriuose žūva net 100 žmonių. Tai sudaro beveik 40 procentų visų žuvusiųjų gaisruose skaičiaus.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno aviacijos klube karjerą pradėjęs karininkas atliko rekordinį šuolį parašiutu

Pirmą kartą Lietuvoje per vieną operaciją atliktos dvi gyvybę gelbstinčios procedūros

Šalia „Žalgirio“ arenos įsikurs nauja pramogų ir maisto erdvė

Naujausias tyrimas: Lietuvos paaugliai - tarp daugiausia rūkančių ir geriančių Europoje

Sinoptikai skelbia, kokios sulauksime vasaros pradžios

Policijos pareigūnai visoje šalyje pagerbs žuvusį kolegą

Sveiko berniuko susilaukę kauniečiai netrukus ėmė nerimauti: kraujo tyrimai atskleidė itin retą ligą

Absurdiškiausia pervaža Kaune: traukinį čia jau seniai kas bematęs

M. K. Čiurlionio muziejus kviečia apsilankyti nemokamai

Pataria advokatė: kaip elgtis, jei mokykloje susižalojo jūsų vaikas