Policija prašo pagalbos atpažįstant įtariamus vagyste asmenis

Policijos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariate (toliau – Kauno apskr. VPK Kauno m. Dainavos PK) atliekami ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. ir  2 d.

Vieno ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad 2012-08-05 apie 16.23 val. Kaune, V. Krėvės pr., į restoraną atėjęs jaunuolis iš neužrakintų pagalbinių poilsio patalpų, esančių trečiame aukšte, kaip įtariama, pavogė rankinę su asmeniniais daiktais. Rankinėje buvo pil. O. P. asmens tapatybės kortelė, banko mokėjimo kortelė, moteriškas rankinis laikrodis, geltono metalo žiedas, piniginė su 100 Lt. Buvo pavogti ir dar trijų restorano darbuotojų asmeniniai daiktai. Jaunuolį užfiksavo parduotuvės apsaugos vaizdo stebėjimo kameros (asmuo, vilkintis marškinėlius su JAV vėliava).

Kito ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad 2012-07-29 apie 18.17 val. Kaune, V. Krėvės pr., į parduotuvę atėjęs jaunuolis alkoholio skyriuje pasiėmė vieną 0,7 l talpos degtinės butelį „Lietuviška auksinė“, kurio vertė 25,99 Lt, laikydamas jį rankoje, praėjo pro kasas ir nesumokėjęs pasišalino iš parduotuvės. Jaunuolis buvo užfiksuotas parduotuvės apsaugos vaizdo stebėjimo kamerų (asmuo su skrybėle).

Jeigu turite kokių nors duomenų apie minėtų jaunuolių tapatybę, prašome informuoti Kauno apskr. VPK Kauno m. Dainavos PK pareigūnus telefonais: (8 37) 30 38 97, 30 38 50 arba 112.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Deimantinėje lygoje“ - svarbus kauniečio A. Gudžiaus startas

Į Palangą plūstant poilsiautojams – pareigūnų perspėjimas: šįkart būkite ypač budrūs

„Žalgiris“ sužinojo Eurolygos tvarkaraštį: pirmame ture – vėl su „Baskonia“

Kaunietis įpykęs: kodėl sudarkytas visiškai šviežiai paklotas asfaltas? (foto+video)

Sulaikytas kraupiu nužudymu Romainiuose įtariamas vyras

Trečdalį avarijų sukelia „klevai“ - įvardijo vieną kvailiausių priežasčių

Ministro A. Verygos pažadas medikams - nuo rugsėjo atlyginimai didės

V. Rupšys – prieš privalomą moterų šaukimą į kariuomenę

Po karšto penktadienio - kardinalios orų permainos savaitgalį

Kaunietis savaitgalį kviečia apsirūpinti žiemai ir smagiai praleisti laiką