Kauniečiai praneša apie netvarkingai veikiančius šviesoforus mieste (papildyta)

Kas vyksta Kaune archyvo / Mariaus Mugenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vakar į  „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi susirūpinę kauniečiai, kurie pastebėjo, jog pastarosiomis dienomis Kaune kai kurie pagrindinėse miesto arterijose esantys šviesoforai neveikia, sankryžose tvyro chaosas.

„Gal turit informacijos, kodėl mieste neveikia vos ne pusė šviesoforų ? Šiandien ant aklųjų sankryžos kas kaip norejo, tas taip važiavo“, rašo skaitytojas Arnas.

„Aklųjų šviesaforai išsijungę buvo, dabar nežinau kaip. Sankryža sausakimša, visi lenda kas kur gali, vos ne avarijos visur ir signalai, nuo politechnikumo į kairę savanorius neįmanoma įvažiuot„, rašo Aivaras.

Kaip teigia Kauno transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras,  šviesoforai Savanorių pr. ir Taikos pr. sankryžoje bei Savanorių pr. ir Kampo g. sankryžoje buvo išsijungę dėl LESTO pastotės gedimo šiame mikrorajone. Be elektros įtampos porai valandų buvo likę ir kiti objektai šiame mikrorajone. Šviesoforams žalos taip pat padarė savaitgalį praūžusi vėtra. Dėl jos savaitės pradžioje tinkamai neveikė dar keletas šviesoforų.

Šiuo metu tvarkoma reguliuojama pėsčiųjų perėja Savanorių pr. (prie buvusios „Juzės“). Ši perėja jau veikia ir šiandien bus priderinta prie Savanorių pr. „žaliosios bangos“.

Taip pat prasideda reguliuojamos pėsčiųjų perėjos Vytauto pr./Bažnyčios g. sankryžoje rekonstrukcija. Mirksėjimo režimu veikia Parodos/ Vytauto g. bei Laisvės al. /Vytauto pr. sankryžų šviesoforas, kuris yra vienas įrenginys ir negali veikti atskirai. Jį įjungus, dėl uždarytos Parodos g. susidarytų spūstys Donelaičio g.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Fiksuoja skaitytojas: Šilainiuose nusidriekė į „Lidl“ norinčių įeiti kauniečių eilė

15 jaunų banditų sužalojo automobilyje buvusį jaunuolį

Ministerijos pranešimo negavusi Kauno savivaldybė mažinti tyrimų skaičiaus neketina

Dėl karantino ir saviizoliacijos pažeidimų nubausta daugiau nei 20 asmenų

Viskas pasikeitė per porą savaičių: ar jau žinom, kas laimės rinkimus?

Kaune nusileido lėktuvas iš Kinijos su 23 tonomis apsaugos priemonių

Nors dalis laikų Kauno patikros punkte liko neužpildyti, skaitytojai fiksuoja eiles

Užgeso dar vieno koronavirusu užsikrėtusio žmogaus gyvybė

Kaune apsilankęs G. Nausėda sukritikavo naktinį ministro sprendimą: taip būti negali

Laikinai apribotas mobiliųjų patikros punktų darbo laikas