Laivas „Perlas“ gaivins keliones Nemunu

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune įsikūrusi valstybės įmonė Vidaus vandens kelių direkcija atliko unikalų darbą – seną upinį vilkiką rekonstravo į šiuolaikišką poilsinį-pramoginį laivą, skirtą kruizinėms kelionėms Nemuno upe iki pat Baltijos jūros. Šiandien Kauno keleivinėje prieplaukoje šis laivas perduotas jo savininkams – bendrovei „Nemunas Travel“.

Poilsinis-pramoginis laivas yra 26 m ilgio, dviejų denių. Jame įrengta moderni kompiuterinė sistema, kuri leis užtikrinti saugų manevravimą. Vienu metu šiuo laivu galės keliauti apie 50 poilsiautojų, kurie galės laiką leisti svečių poilsio kambaryje su modernia vėdinimo, šildymo ir apšvietimo sistema arba atvirame denyje mėgautis saule, grožėtis Nemuno pakrančių vaizdais. Nakvynei įrengtos keturios kajutės su trylika miegamųjų vietų, šiuolaikiški tualetai su praustuvais ir dušo kabinomis, maisto ruošimui skirta virtuvė su modernia įranga. Laivo įgulai įrengtos atskiros gyvenamosios patalpos priekinėje laivo dalyje. Naujasis laivas skirtas reprezentaciniams ir dalykiniams susitikimams, nedideliems susirinkimams bei pramoginiams pasiplaukiojimams.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Apvogtų automobilių savininkams sužibo viltis – pareigūnai kviečia atsiliepti

Kėdainių krematoriumą valdanti įmonė ruošiasi plėtrai

Rekordinis skaičius dviratininkų Kaune „nupiešė“ Lietuvos kontūrą

Išaiškėjo visi pretedentai į prezidentus – jų 15

Kaune eismą paralyžiuoja avarijos – prireikė ir medikų pagalbos (papildyta)

V. Matijošaitis apsisprendė – pasirinko Kauną (papildyta)

Kauno mero darbo kabinete – skubi spaudos konferencija (tiesioginė transliacija)

Prezidento rinkimai pasipildė dar vienu kandidatu

Greičio matuokliai išjungti, bet vairuotojų keliuose laukia „nežymėtos staigmenos“

LRT tyrimas atskleidė, kad Lampėdžio draustinyje prasidėję tvarkymo darbai gali būti susiję su V. Matijošaičiui priklausančio verslo planais