Dėl Savanorių prospekto rekonstrukcijos paralyžiuotas eismas vienoje pagrindinių Kauno sankryžų

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį Savanorių prospekto atkarpa tarp Utenos gatvės ir Taikos prospekto planavusiems važiuoti kauniečiams teko dažniau spausti stabdžio pedalą nei akceleratorių. Pradėjus kloti naują asfalto dangą, eismo sąlygos čia itin sudėtingos.

Nors darbai važiuojamojoje dalyje tarp dviejų didelių sankryžų prasidėjo jau praėjusią savaitę, šiandien tarp kelininkų technikos laviruoti turintis srautas judėjo itin lėtai.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai teigė, kad spūstyje įstrigę viešojo transporto vairuotojai neįspėti apie darbus – neva susidūrę su kliūtimis, už kelionę sumokėjusių žmonių prašo išlipti ir nenuveža į reikiamą stotelę.

Portalo žiniomis, masiškai rekonstrukcijos epicentre keleiviai nėra išlaipinami, bet papildomas kliūtis apvažiuojantys automobiliai, o taip pat ir keleivinės transporto priemonės juda sunkiai, ypač – miesto centro kryptimi.

Dėl Savanorių prospekto ir Utenos gatvės sankryžą palietusių asfalto klojimo darbų spūstys formuojasi ir K. Petrausko gatvėje, Radvilėnų plente, Sukilėlių prospekte.

Kas vyksta Kaune“ praėjusią savaitę pranešė, kad remontuojamos prospekto atkarpos verčiau vengti. Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis įspėjo, jeigu įmanoma, apskritai nevažiuoti Savanoriais nuo pat įkalnės iki Taikos prospekto.

Taip pat kuriam laikui keičiasi ir kairiųjų posūkių tvarka bei viešojo transporto maršrutai: liepos 9-19 dienomis 1, 2 maršruto troleibusai bei 6, 6 G, 35 maršruto autobusai važiuos kitomis trasomis, troleibusai bus keičiami autobusais. Daugiau apie šiuos pakeitimus skaitykite čia.

Šįmet, pirmuoju rekonstrukcijos etapu, bus atnaujinta asfalto danga prasčiausios būklės Savanorių prospekto atkarpoje tarp miesto centro ir Taikos prospekto. 2019 metais ketinama atnaujinti likusią ilgiausios gatvės dalį iki vadinamosios Muravos sankryžos.

85 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Neranda tinkamo kandidato: vis dar laisva agentūros „Kaunas IN“ vadovo vieta

Etikos komisijai užkliuvo dar aštuoni V. Matijošaičio patarėjai

Garliavos dilema: kas svarbiau – ąžuolas, žmonės ar kvadratinis metras žemės?

Išteisinti iš epidūrio procedūrų gimdyvėms pasipelnę Kauno medikai

Iš rinkos išimamos Lietuvai Lenkijos įmonės tiektos užkrėstos šaldytos daržovės

Policija užblokavo eismą magistralėje ir surengė reidą

Kaunas ruošiasi triukšmingai paminėti Aludarių dieną: veiksmas prasideda jau šią popietę

Į kelius sugrįžta „Google Street View“ automobiliai

5 naujos vietos pavalgyti Birštone po atviru dangumi

Kodėl patvinsta Laisvės alėja