Skaitytojai Kaune užfiksavo neeilinį pėsčiąjį: baisu, kad kas nesusidorotų

NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai sekmadienio pavakarę pastebėjo nekasdienį vaizdą Aleksote – šaligatviu risnojo briedis. Žvėries, rodosi, nė kiek netrikdė miesto aplinka ir žmonių draugija, bet kauniečiams toks „pėsčiasis“ pasirodė keliantis grėsmę sau ir aplinkiniams.

Apie nepaprastą stambaus gyvūno apsireiškimą Kaune pranešęs skaitytojas baiminosi, kad briedis gali apgadinti stovinčius automobilius ar užpulti gyvenamajame mikrorajone vaikštančius vaikus.

Su šiais nuogąstavimais vyro namiškiams paskambinus bendruoju pagalbos numeriu, tiesa, sulaukta ne visai tokios reakcijos, kokios tikėtasi. „O kas tam briedžiui negerai? Tegul laksto, nueis, kur jam reikia“, – Bendrojo pagalbos centro (BPC) operatoriaus žodžius portalui pakartojo skaitytojas.

Sekmadieniniu BPC atsipalaidavimu nusistebėjęs vyras ragelį į rankas griebė pats – galiausiai centro darbuotojai jį informavo, kad pranešimas bus perduotas atsakingoms institucijoms.

Skaitytojo teigimu, gyvūnas pabėgo link daugiabučių kiemų daugiau gyventojai jo nematė. „Man asmeniškai baisu, kad kažkas tiesiog su juo gali susidoroti, nes tikrai yra žmonių, turinčių šaunamųjų ginklų ir galinčių tai padaryti dėl savo „gerovės“, – svarstė kaunietis.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtoju, paaiškėjo, kad pareigūnams situacija tikrai žinoma. „Toks nutikimas buvo registruotas. Patruliai nuvyko, bet nieko nerado“, – kalbėjo policijos atstovas.

Aptikę briedį, anot budinčio pareigūno, policininkai elgtųsi pagal aplinkybes. „Jeigu žvėris jau prie sienos prispaustas ir panašiai, kviestume gyvūnų apsaugos specialistus. O jei sveikas, jam savanoriškai einant, palydėtume iki artimiausio miško. Piliakalnio gatvėje miškas netoli – į kalniuką ir viskas“, – nedramatizavo pareigūnas.

24 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kačerginėje pakvips azartu: dideliu greičiu lėks ir sportiniai automobiliai, ir lėktuvas

Festivalis „Akacijų alėja“ Kulautuvą užliejo ramybe dvelkiančiais muzikos garsais

Prie Kauno marių iškilo skautų miestas

Vaikai iš socialinės rizikos šeimų patraukė Kauno pareigūnų dėmesį

Kauniečiai: Partizanų gatvės ruože iškasti „minų laukai“ atlieka juodą darbą

Kauniečių nuotykiai Palangos paplūdimyje: dingęs vaikas, girta moteris jūroje

Kauniečiai nestokojo išmonės: į Parodos kalną nešė ir augintinius, ir baltą mišrainę

Šiurpi nelaimė: krovininis traukinys mirtinai kliudė žmogų

Liepsnoms ryjant automobilį, užsidegė ir netoli buvęs pastatas

Sergantiems cukriniu diabetu pradėta kompensuoti insulino pompų nuoma