VTEK: šeši Kauno savivaldybės įmonių valdybų nariai laiku nedeklaravo interesų

Asociatyvi / Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeši Kauno savivaldybės įmonių valdybų nariai nedeklaravo interesų ir pažeidė įstatymą, trečiadienį vienbalsiai nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

Kaip pranešė VTEK, „Kauno energijos“ valdyboje dirbę Ramūnas Paškevičius ir Algimantas Stasys Anužis, Laboratorinių bandymų centro valdybos nariai Gediminas Antanas Kunčinas ir Vytautas Juodagalvis, taip pat „Kauno aikštelės“ valdybos nariai Rosvydas Marcinkevičius ir Virginijus Visockas pažeidė įstatymo reikalavimą nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus.

Tyrimų metu nustatyta, kad minėtieji bendrovių valdybų nariai privačius interesus deklaravo praleisdami nustatytą terminą.

VTEK rekomenduoja „Kauno energijai“, Laboratorinių bandymų centrui bei „Kauno aikštelei“ užtikrinti, kad naujai skiriami valdybos nariai būtų nedelsiant informuojami apie jiems taikomą pareigą deklaruoti privačius interesus.

Šių metų sausį įsigaliojus įstatymų pakeitimams, privačių interesų deklaracijas taip pat turi teikti ir valdybų nariai valstybės ar savivaldybių įmonėse, o taip pat stebėtojų tarybų bei valdybų nariai akcinėse bendrovėse ir uždarosiose akcinėse bendrovėse, kurių akcijos, suteikiančios daugiau kaip pusę balsų visuotiniame akcininkų susirinkime, nuosavybės teise priklauso valstybei ar savivaldybei.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Prašo kauniečių pagalbos: šis vyras gali turėti svarbios informacijos apie vagystę

Neranda tinkamo kandidato: vis dar laisva agentūros „Kaunas IN“ vadovo vieta

Etikos komisijai užkliuvo dar aštuoni V. Matijošaičio patarėjai

Garliavos dilema: kas svarbiau – ąžuolas, žmonės ar kvadratinis metras žemės?

Išteisinti iš epidūrio procedūrų gimdyvėms pasipelnę Kauno medikai

Iš rinkos išimamos Lietuvai Lenkijos įmonės tiektos užkrėstos šaldytos daržovės

Policija užblokavo eismą magistralėje ir surengė reidą

Kaunas ruošiasi triukšmingai paminėti Aludarių dieną: veiksmas prasideda jau šią popietę

Į kelius sugrįžta „Google Street View“ automobiliai

5 naujos vietos pavalgyti Birštone po atviru dangumi