Geros žinios Domeikavos seniūnijos šeimoms: vaikų darželis pasikeis neatpažįstamai

krs.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Eigirgalos lopšelio-darželio (Domeikavos sen.) bendruomenė šį rudenį persikels į šiuolaikiškai suremontuotas patalpas. Jose jau pluša konkursą laimėjusios bendrovės „Stafas“ statybininkai.

Ketvirtadienį paskelbti darbų pradžią atvyko Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. Jis su lopšelio-darželio bendruomene ir rangovais į dangų paleido balionus su vaikų svajonėmis. Statybininkams vaikai įteikė didžiulį raktą, simbolizuojantį statybų pradžią.

Stebėdamas vykstančius darbus V. Makūnas džiaugėsi, kad vaikai bus ugdomi visiškai atnaujintame pastate.

„Vaikų darželis mažiesiems rajono gyventojams yra vieta, kurioje jie auga, tobulėja, pradeda mokytis. Švietimas Kauno rajone buvo ir yra prioritetinė sritis, todėl ir toliau statysime, renovuosime ir remontuosime ugdymo įstaigas“, – teigė meras.

Rangovai darbus numato atlikti dviem etapais. Pirmojo metu bus rekonstruojamas darželio vidus ir tvarkomas sklypas. Antrajame etape – remontuojamas stogas ir šiltinamas pastatas. Patalpos bus suremontuotos atsižvelgiant į šiuolaikinius reikalavimus ugdymo įstaigoms.

Daug pokyčių numatyta ir lauko teritorijoje: bus sumontuotas apšvietimas, atsiras daugiau pėsčiųjų takų, vaikų žaidimų aikštelėse patiesta guminė danga. Visa teritorija bus aptverta nauja tvora.

Svarbiausius darbus statybininkai žadėjo baigti iki šių metų rugsėjo.

Eigirgalos lopšelį-darželį lanko 65 vaikai. Kol vyks remonto darbai, mažyliai laikinai persikels į Domeikavos ir Lapių lopšelius-darželius bei Domeikavos gimnaziją.

Pasak V. Makūno, pastaraisiais metais daug dėmesio skiriama Domeikavos seniūnijai. Atlikus kapitalinį remontą laisvalaikio salėje, pradedamos tvarkyti ugdymo įstaigos – jau baigta renovuoti Domeikavos gimnazija, darbai Eigirgalos lopšelyje-darželyje taip pat įsibėgėjo.

Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Antanas Nesteckis sakė, kad Eigirgalos lopšelio-darželio remonto darbams numatoma skirti beveik 385 tūkst. eurų. 200 tūkst. eurų skiria Kaimo plėtros programa, o likusią sumą – Kauno rajono savivaldybė.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Transliacija visam pasauliui – malda, tradiciškai kalbama Vatikane, nuskambėjo ir Kaune (foto)

Prasidėjo istorinis įvykis: popiežius Pranciškus aukoja šv. Mišias (papildyta)

Popiežius jau Kaune: jį sveikina per 100 tūkst. žmonių (papildyta)

Popiežius Pranciškus Lietuvoje tęsia Jono Pauliaus II politiką

Maldininkų užpildyta Santaka byloja – tuoj prasidės šv. Mišios

8 valandų portalo „Kas vyksta Kaune“ tiesioginė transliacija „Kaunas pasitinka Popiežių“

Kauniečius senamiestyje pasitiko „plytos“ ir gausios policijos pajėgos

Kauniečių apšilimas: vyko generalinė repeticija prieš rytojų

Š. Jasikevičius po pirmų laimėtų varžybų: trūko šalto proto

Nekasdienis reginys – vairuotojo kelionė prieš eismą