Šuns gelbėjimo operacija: kol atvyko tarnybos, laikė betono plokštę

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusios savaitės antroje pusėje Kauno apskrities ugniagesiai ne tik gelbėjo žmonių gyvybes, kovojo su gaisrais, sergėjo kaistančius kaminus, bet padėjo ir bėdon pakliuvusiems gyvūnams. Kaune iš šulinio traukė šunį, Prienų rajone iš medžio – katiną, o Kėdainių apylinkėse iš tvenkinio – gulbę.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) duomenimis, sausio 13 d., 22.24 val., gautas pranešimas apie V. Krėvės pr. 115 į atvirą kanalizacijos šulinį įkritusį šunį. Teigta, kad krenta betono plokštė – žmonės ją laikė, kad ši neprispaustų gyvūno.

Šuo buvo įkritęs į 5 m gylio atvirą šulinį. Žemyn gelbėtojai nusileido šachtoje esančiomis metalinėmis kopėčiomis, šuo buvo iškeltas ir perduotas šeimininkui. Šulinys uždengtas šalia buvusiais betoniniais blokais.

Penktadienį, sausio 12 d., Kauno ugniagesiai sudalyvavo klasikinėje situacijoje – 13.40 val. iš gyvūnų globos organizacijos gautas pranešimas, kad Prienuose, Dariaus ir Girėno g. 6, medyje įstrigęs katinas. Gyvūnas įsiropštė į 20 m aukštį – pasinaudojus automobilinėmis kopėčiomis, nelaimėlis iškeltas.

Tuo tarpu sausio 14 d. gelbėtojai skubėjo į Gyvūnų globėjų asociacijos iškvietimą Kėdainių rajone, Aristavėlės kaime. 10.56 pranešta, kad Juodkiškių tvenkinyje įšalusi gulbė. Su gelbėjimo rogėmis prisiartinus prie gulbės paaiškėjo, jog paukštis ne prišalęs, o nusilpęs.

Gulbė pargabenta į krantą, ją pasiėmė pilietis G. G. Vyras teigė gulbę perduosiantis Gyvūnų globėjų asociacijai – pačios organizacijos atstovų įvykio vietoje nebuvo.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

KMT turnyre krepšinio kamuoliais su vilniečiais susikovęs „Žalgiris“ triumfavo

Kaune sulaikyti du vyrai, vykdę plėšimus ir šaudę iš ginklo

Kaunietis neapsikentė politikų įžūlumo per vasario 16-ąją ir davė grubų atkirtį

Viešbutyje prie Kauno autobusų stoties rastas mirusios moters kūnas (papildyta)

Šilainiuose, namuose rastas nužudytas vyras

Įvykis Trečiajame Kauno forte: bandoma išvengti žalos gamtai

Atskleista, kokiose netradicinėse vietose santuokas registravo kauniečiai

Naujovė: pratęsti receptus medicinos pagalbos priemonėms jau galima ir telefonu

Šeštoji atrankos į „Euroviziją“ laida: krito dar šeši dalyviai

Turite šį tą žinoti, jei nukerpate drabužių etiketes