Šuns gelbėjimo operacija: kol atvyko tarnybos, laikė betono plokštę

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusios savaitės antroje pusėje Kauno apskrities ugniagesiai ne tik gelbėjo žmonių gyvybes, kovojo su gaisrais, sergėjo kaistančius kaminus, bet padėjo ir bėdon pakliuvusiems gyvūnams. Kaune iš šulinio traukė šunį, Prienų rajone iš medžio – katiną, o Kėdainių apylinkėse iš tvenkinio – gulbę.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) duomenimis, sausio 13 d., 22.24 val., gautas pranešimas apie V. Krėvės pr. 115 į atvirą kanalizacijos šulinį įkritusį šunį. Teigta, kad krenta betono plokštė – žmonės ją laikė, kad ši neprispaustų gyvūno.

Šuo buvo įkritęs į 5 m gylio atvirą šulinį. Žemyn gelbėtojai nusileido šachtoje esančiomis metalinėmis kopėčiomis, šuo buvo iškeltas ir perduotas šeimininkui. Šulinys uždengtas šalia buvusiais betoniniais blokais.

Penktadienį, sausio 12 d., Kauno ugniagesiai sudalyvavo klasikinėje situacijoje – 13.40 val. iš gyvūnų globos organizacijos gautas pranešimas, kad Prienuose, Dariaus ir Girėno g. 6, medyje įstrigęs katinas. Gyvūnas įsiropštė į 20 m aukštį – pasinaudojus automobilinėmis kopėčiomis, nelaimėlis iškeltas.

Tuo tarpu sausio 14 d. gelbėtojai skubėjo į Gyvūnų globėjų asociacijos iškvietimą Kėdainių rajone, Aristavėlės kaime. 10.56 pranešta, kad Juodkiškių tvenkinyje įšalusi gulbė. Su gelbėjimo rogėmis prisiartinus prie gulbės paaiškėjo, jog paukštis ne prišalęs, o nusilpęs.

Gulbė pargabenta į krantą, ją pasiėmė pilietis G. G. Vyras teigė gulbę perduosiantis Gyvūnų globėjų asociacijai – pačios organizacijos atstovų įvykio vietoje nebuvo.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Su 16-mete Kaune pramogavęs turtuolis A. Perezas JAV sėdo už grotų

Į telefonus įlindusiems pėstiesiems ir beatodairiškiems vairuotojams ruošia apynasrį

Nužudymu kaltinamam M. Mažeikai-Asilui sušvelninta kardomoji priemonė

Skirtingi mastai: „Sūduva“ uždirbo daugiau premijų nei „Žalgirio“ krepšininkai

Policija vis dar aiškinasi, kas sužalojo „BMW“ sėdinčios mergaitės koją

Kaune kapitališkai sutvarkytos gatvės vėl išraustos

Reikalinga kauniečių pagalba: ieškomas žmogus už gėrimus nesumokėjo 9,4 tūkst.

Ramučių gyventojai nebeištvėrė: reikalauja griebtis veiksmų nedelsiant arba užsidaryti visai

Tartasi dėl automagistralės rekonstrukcijos ties Kaunu

Kaunas skelbia konkursą: ieško, kas įrengs informacinius ekranus vairuotojams