Šiandien ir rytoj vairuotojams patariama aplenkti vieną Kauno gatvę

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunas aktyviai tvarkosi ir keičia miesto veidą. Pastaruoju metu sodinami ne tik nauji medžiai, bet ir tvarkomos miesto gatvės. Kauno miesto savivaldybės atstovai džiaugiasi sulaukę gražių orų darbams atlikti, tačiau dažnam vairuotojui miesto gatvių tvarkymas sukelia nepatogumų. Maršrutą teks keisti ir šį kartą.

„Ilgai laukėme ir sulaukėme gerų orų asfaltavimo darbams atlikti. Šiandien ir rytoj jie bus vykdomi Zanavykų gatvėje, Žaliakalnyje. Todėl prašome vairuotojų minėtomis dienomis aplenkti šią gatvę ir pasirinkti kitą kelionės maršrutą“, – sakė Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Šiuo metu taip pat jau kurį laiką tvarkoma A. Mickevičiaus gatvė – šaligatviuose dedamos plytelės. „Aktyviai tvarkomos ir kitos Kaune esančios gatvės: J. Gruodžio gatvėje Kauno senamiestyje – vykdomas kapitalinis remontas – šaligatviuose klojamos trinkelės, bus asfaltuojama važiuojamoji dalis, įrengtas Led apšvietimas“, – teigė Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas.

A. Pakalniškio teigimu, visai neseniai pradėti susidėvėjusios kelio dangos ardymo darbai ir V. Kuzmos gatvėje, esančioje Kauno senamiestyje. Ji taip pat bus kapitaliai sutvarkyta, manoma, jog važiuojamąją dalį dengs trinkelės. Taip pat Vytauto prospekto šaligatviuose baigiamos kloti plytelės. Kai tai bus padaryta, šiame prospekte esą bus baigti sodinti ir medžiai.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nuovargio priežastis: specialistai pataria žvilgtelėti į vakarienės lėkštę

Pokyčiai: siūloma uždaryti parduotuves ne tik per šventes

Į atnaujintą stadioną neįleidžiami kauniečiai pratrūko: „Kur teisybė?“

Buvęs žalgirietis nepasidavė provokacijoms: neįsivaizduoja savęs priešininkų komandos gretose

Kauniečius nustebino naujieji atliekų konteineriai: „Gal žinote, kaip tai suprasti?“

Seimas ėmėsi „naminukės“ legalizavimo: atsirado prieštaraujančių

Kaip Jonines švenčia žinomi kauniečiai Jonai?

Kauno stadiono statybos sustabdyti nepavyko: darbai gali dar pabrangti

Kaunui svarbaus įvykio dieną svarstoma viešuoju transportu vežti nemokamai

Prie įvažiavimo į vakarinį aplinkkelį nuo kelio nuvažiavo ir apvirto „BMW“