Šiandien ir rytoj vairuotojams patariama aplenkti vieną Kauno gatvę

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunas aktyviai tvarkosi ir keičia miesto veidą. Pastaruoju metu sodinami ne tik nauji medžiai, bet ir tvarkomos miesto gatvės. Kauno miesto savivaldybės atstovai džiaugiasi sulaukę gražių orų darbams atlikti, tačiau dažnam vairuotojui miesto gatvių tvarkymas sukelia nepatogumų. Maršrutą teks keisti ir šį kartą.

„Ilgai laukėme ir sulaukėme gerų orų asfaltavimo darbams atlikti. Šiandien ir rytoj jie bus vykdomi Zanavykų gatvėje, Žaliakalnyje. Todėl prašome vairuotojų minėtomis dienomis aplenkti šią gatvę ir pasirinkti kitą kelionės maršrutą“, – sakė Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Šiuo metu taip pat jau kurį laiką tvarkoma A. Mickevičiaus gatvė – šaligatviuose dedamos plytelės. „Aktyviai tvarkomos ir kitos Kaune esančios gatvės: J. Gruodžio gatvėje Kauno senamiestyje – vykdomas kapitalinis remontas – šaligatviuose klojamos trinkelės, bus asfaltuojama važiuojamoji dalis, įrengtas Led apšvietimas“, – teigė Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas.

A. Pakalniškio teigimu, visai neseniai pradėti susidėvėjusios kelio dangos ardymo darbai ir V. Kuzmos gatvėje, esančioje Kauno senamiestyje. Ji taip pat bus kapitaliai sutvarkyta, manoma, jog važiuojamąją dalį dengs trinkelės. Taip pat Vytauto prospekto šaligatviuose baigiamos kloti plytelės. Kai tai bus padaryta, šiame prospekte esą bus baigti sodinti ir medžiai.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Rado priežastį, kodėl Kaune dingsta elektra – kalti vagys

Pareigūnai aiškinasi, kas neatsispyrė svetimoje piniginėje buvusiems pinigams

Akibrokštas investuoti į kiemo tvarkymą besiruošiantiems gyventojams: paliko su problema

Kaunas pasipuošė nauju dviračių taku

Fiksuoja skaitytojas: su tokia „akcija“ smarkiai nesutaupysite

Šimtai kauniečių penktadienį šturmuos gatves - prasideda kova dėl 2000 eurų

Geriausia šalies buriuotoja dalyvaus regatoje Kauno mariose: savo šalyje šiemet plauks vienintelį kartą

Dovana Kauno rajono gyventojams – pristatytas daugiafunkcio centro projektas

Kaune įsikūrę vežimėlių gamintojai stebina pasaulį inovacijomis

Kauno bendrovės sprendimas: skirs stipendiją ir garantuos darbo vietą