Su nuostoliais išvykstantis Š.Jasikevičius: oponentų komanda – pretendentė į finalinį ketvertą

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno „Žalgiris“ antrajame Eurolygos ture svečiuose sutiks labai kietą riešutėlį, mano Šarūnas Jasikevičius. Treneris Maskvos srities „Chimki“ įvardija kaip realią pretendentę Eurolygoje kopti iki pat finalinio ketverto.

Varžovų ekipą į priekį veda Aleksejus Švedas, kuris pergalingame pirmajame ture surinko 19 taškų. Būtent gynybą prieš šį žaidėją Jasikevičius akcentuoja labiausiai.

„Chimki“ pagal naujojo trenerio Georgios Barztoko norus subūrė itin atletišką komandą, kurioje – net 6 amerikiečiai. Anot trenerio, prieš tokią ekipą itin sunku žaisti puolime.

Pats Jasikevičius turi galvos skausmą ir dėl žaidėjų traumų. Dee Bostas net neišvyko į Maskvą, o sveikstantis Paulius Jankūnas veikiausiai galės padėti žalgiriečiams.

– Ką galite pasakyti apie „Chimki“ komandą?
– žurnalistai oro uoste paklausė Š.Jasikevičiaus.

– Varžovai yra viena talentingiausių Eurolygos komandų, kuri pretenduos ir į „Top 8“, ir į „Top 4“. Jie turi Eurolygos patirties, subūrė įspūdingą sudėtį. Su laiku „Chimki“ tik gerins žaidimą ir bus kietas varžovas visiems.

– Ką svarbiausia sustabdyti oponentų gretose?

– Vis tiek „Chimki“ komandoje reikia išskirti A.Švedą, visas žaidimas sukasi apie jį, jis daugiausiai priima sprendimų, patraukia komandą į priekį. Gynyba prieš jį bus vienas iš svarbiausių faktorių, neužmirštant ir apie kitus. Labai koncentruosimės į A.Švedą.

– Kokie gali būti „Žalgirio“ privalumai?

– Bekompromisinė kova. Yra kažkokių niuansų, kuriais bandysime pasinaudoti ir tai darysime. Vis tiek svarbiausia yra kova ir atsidavimas. Reikia tikėti iš naujo, kad išvykose galime laimėti prieš bet ką ir eiti bei atiduoti viską 40 minučių.


– Kiek apsunkina tai, kad varžovai yra labai atletiški?

– Manau, kad trenerio G.Bartzoko idėja buvo sukurti tokią komandą, kokią jis prieš dvejus metus turėjo Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipoje. Tikrai jie daug keičiasi, nuo pirmos pozicijos iki penktos. Gynėjai labai aukšti, priekinės linijos krepšininkai – labai mobilūs. Labai sunku prieš juos užpulti, nes jų rankos ilgos. Tikrai realūs kandidatai į finalinį ketvertą.

– Kokia situacija su žaidėjų traumomis?

– Dee nevažiuoja, jis bandė treniruotis, tačiau nėra visiškai pasveikęs ir pasiruošęs žaisti. Paulius Jankūnas važiuoja ir žiūrėsime, kaip jis jaučiasi. Jis vakar atliko dalį treniruotės ir jeigu šiandien tai taip pat padarys arba dar daugiau, tai, manau, jis bandys žaisti.

Tuo metu Paulius Jankūnas daug apie savo kirkšnies traumą pasakyti negalėjo, tačiau plačiau papasakojo apie „Chimki“ komandą.

„Tai labai individualiai stipri komanda, tikrai turi stiprių žaidėjų, kurie gali sužaisti vienas prieš vieną. Jie turi A.Švedą, kuris yra visada pasiruošęs mesti į krepšį ir dažniausiai – pataikyti. Tikrai bus sunkios rungtynės. Mums reikia greičiau grįžti į gynybą, neleisti jiems užbėgti į greitą puolimą. Dėl mano traumos žiūrėsime rungtynių dieną. Dabar skrendame, viskas gerai“, – pasakojo P.Jankūnas.

„Žalgiris“ į Maskvą išvyko užsakomuoju reisu, specialiu lėktuvu, kuriuo keliaus visą sezoną. Verslo klasės lėktuvas „Boeing 737“, kuriame įrengtos 56 sėdimos vietos, buvo specialiai modifikuotas šių metų pavasarį, pritaikant jį sporto komandai bei verslo kelionėms. Atstumas tarp sėdynių orlaivyje – daugiau nei 1 metras, o lėktuvo viduje vyrauja prabangi verslo klasės apdaila.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Rado priežastį, kodėl Kaune dingsta elektra – kalti vagys

Pareigūnai aiškinasi, kas neatsispyrė svetimoje piniginėje buvusiems pinigams

Akibrokštas investuoti į kiemo tvarkymą besiruošiantiems gyventojams: paliko su problema

Kaunas pasipuošė nauju dviračių taku

Fiksuoja skaitytojas: su tokia „akcija“ smarkiai nesutaupysite

Šimtai kauniečių penktadienį šturmuos gatves - prasideda kova dėl 2000 eurų

Geriausia šalies buriuotoja dalyvaus regatoje Kauno mariose: savo šalyje šiemet plauks vienintelį kartą

Dovana Kauno rajono gyventojams – pristatytas daugiafunkcio centro projektas

Kaune įsikūrę vežimėlių gamintojai stebina pasaulį inovacijomis

Kauno bendrovės sprendimas: skirs stipendiją ir garantuos darbo vietą