Karo policija dalyvavo saugaus eismo akcijoje

Karo policijos karių asmeninio arch. nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

2017–2018 m. mokslo metų pradžioje Karo policija dalyvavo saugaus eismo akcijoje „Apsaugok mane“.

Bendradarbiaudami su Lietuvos policija, rugsėjo pirmąją savaitę karo policininkai budėjo prie pėsčiųjų perėjų šalia mokyklų ir dalijo vaikams atšvaitus. Ši akcija Karo policijai jau tapo tradicinė, nes vykdoma ne pirmus metus. Kaip ir praeitais metais, prioritetas buvo teikiamas mokykloms, kurios yra netoli karinių dalinių arba kurias lanko karių vaikai.

Karo policijos patruliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose kartu su policijos pareigūnais rugsėjo 1–8 d. rūpinosi, kad grįžę po vasaros atostogų moksleiviai saugiai pasiektų mokymo įstaigas, prižiūrėjo, kad visi eismo dalyviai laikytųsi eismo taisyklių.

Dalyvavę šioje akcijoje karo policininkai pasakojo, kad vaikai, matydami prie pėsčiųjų perėjų uniformuotą pareigūną, stengėsi taisyklingai kirsti gatvę, o automobilių vairuotojai, iš tolo pastebėję žalias liemenes, iš anksto pristabdydavo ir važiuodavo per perėjas ypatingai atsargiai. Pasak karo policininkų, vis dėlto keletą kartų teko griežtu žodžiu sudrausminti suaugusiuosius, kurie vengė paisyti Kelių eismo taisyklių ar šviesoforo signalų ir rodė vaikams netinkamą pavyzdį kelyje.

Rūpindamiesi moksleivių saugumu kelyje, šiais metais karo policininkai aplankė nedidelių miestelių mokyklas, kur mažiesiems kartais tenka keliauti į mokyklą neapšviestose vietovėse. Bendraudami su pradinių klasių mokiniais, kariai priminė jiems saugaus elgesio kelyje taisykles, dalijo atšvaitus ir mokė, kaip juos reikia tinkamai nešioti.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune vyksta senturgis: galima rasti ir dvimetrinį bizūną, ir tanko dalių

Kauniečiai pasigedo savaitinio leidinio apie Kauną

Rasojantys langai išdavė „VW Passat“ vairuotojo pažeidimą

Moderniųjų technologijų ir verslumo renginyje Kaune apsilankė rekordinis lankytojų skaičius

Penktadienio neramumai: ramybę Petrašiūnuose sudrumstė muštynės

Kaune vairuotojus pasitinka pokyčiai - nauju būdu gaunami automobilių stovėjimo leidimai

Kas vyksta Kaune rugsėjo 22-24 dienomis? (Renginių kalendorius)

Jonavos gatvėje keičiasi eismo tvarka

Kėdainiuose sulaikytas du plėšimus galimai įvykdęs asmuo

Sekmadienį parodoje – dėmesys nepasiturinčioms šeimoms, mamoms ir beglobiams vaikams