Karo policija dalyvavo saugaus eismo akcijoje

Karo policijos karių asmeninio arch. nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

2017–2018 m. mokslo metų pradžioje Karo policija dalyvavo saugaus eismo akcijoje „Apsaugok mane“.

Bendradarbiaudami su Lietuvos policija, rugsėjo pirmąją savaitę karo policininkai budėjo prie pėsčiųjų perėjų šalia mokyklų ir dalijo vaikams atšvaitus. Ši akcija Karo policijai jau tapo tradicinė, nes vykdoma ne pirmus metus. Kaip ir praeitais metais, prioritetas buvo teikiamas mokykloms, kurios yra netoli karinių dalinių arba kurias lanko karių vaikai.

Karo policijos patruliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose kartu su policijos pareigūnais rugsėjo 1–8 d. rūpinosi, kad grįžę po vasaros atostogų moksleiviai saugiai pasiektų mokymo įstaigas, prižiūrėjo, kad visi eismo dalyviai laikytųsi eismo taisyklių.

Dalyvavę šioje akcijoje karo policininkai pasakojo, kad vaikai, matydami prie pėsčiųjų perėjų uniformuotą pareigūną, stengėsi taisyklingai kirsti gatvę, o automobilių vairuotojai, iš tolo pastebėję žalias liemenes, iš anksto pristabdydavo ir važiuodavo per perėjas ypatingai atsargiai. Pasak karo policininkų, vis dėlto keletą kartų teko griežtu žodžiu sudrausminti suaugusiuosius, kurie vengė paisyti Kelių eismo taisyklių ar šviesoforo signalų ir rodė vaikams netinkamą pavyzdį kelyje.

Rūpindamiesi moksleivių saugumu kelyje, šiais metais karo policininkai aplankė nedidelių miestelių mokyklas, kur mažiesiems kartais tenka keliauti į mokyklą neapšviestose vietovėse. Bendraudami su pradinių klasių mokiniais, kariai priminė jiems saugaus elgesio kelyje taisykles, dalijo atšvaitus ir mokė, kaip juos reikia tinkamai nešioti.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

LKL apdovanojimų šventė: triumfavo žalgiriečiai

VTEK: šeši Kauno savivaldybės įmonių valdybų nariai laiku nedeklaravo interesų

Vasara traukiasi: trankysis perkūnija, Jonines merks lietus

Vyriausybė pritarė, kad Kauno evangelikams reformatams būtų grąžinta bažnyčia

Kauniečiai praneša apie didelį juodų dūmų debesį: tarnybos jau dirba

Airijos prezidentui Kaune įteiktos Vytauto Didžiojo universiteto garbės daktaro regalijos

Kaunas ieško, kas bus eksponuojama „Mokslo saloje“

Verslininkų dėka populiarioje Kauno vietoje jau veikia naujos vaizdo stebėjimo kameros

Bekontaktė automobilių plovykla „H2AUTO” kviečia tapti švariausiais mieste

Seimas linksta didesnių mokesčių link