Kas vyksta Kaune rugpjūčio 18-20 dienomis? (renginių kalendorius)

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vasarai artėjant prie pabaigos, vis daugiau žmonių plūsteli į Kauną – naujiems studijų metams sugrįžta vasarai pabėgę studentai, atsikrausto naujakuriai, grįžtama iš užmiesčiuose esančių sodybų po atostogų… Ir nors Kauno oro uostas jau baigė savo darbą, tikėkimės, kad Kaunas tik pilnės. O sugrįžtantiems žmonėms reikia veiklos. Ką savaitgalį nuveikti Kaune sufleruoja mūsų renginių kalendorius.

Duonos, sūrio ir medaus šventė Rumšiškėse

Visą savaitgalį Rumšiškių liaudies ir buities muziejus kvies žmones sugužėti į šventę (taip šįkart jau ne festivalį). Šventėje dalyvaus Lietuvos ūkininkai, duonos kepėjai, sūrių gamintojai, medaus kopinėtojai. Tris dienas susirinkusiųjų lauks tikros kaimiškos tradicijos, pats skaniausias ir tikriausias lietuviškas maistas bei įvairios pramogos, padėsiančios lengviau atsisveikinti su praeinančia vasara. Dalyvavimas mokamas.

Naktigonė Kauno I-ajame forte

Kauno Tvirtovės I-asis Fortas pagaliau atgauna savo išvaizdą bei laukia jūsų pirmajame renginyje po labai ilgo laiko! Jau šio penktadienio vakarą esate kviečiami į senovinės papročiais alsuojančią naktigonę. Jūsų laukia pasivaikščiojimas po fakelais apšviestą Forto teritoriją, ant laužo gamintas troškinys, pasirodymas, jojimas su žirgais, kitos pramogos. Renginys nemokamas.

„Romuvos“ lauko kinas

„ Gyvenimas šioje subtilioje, Berlyno kino festivalio konkursinėje programoje dalyvavusioje komedijoje, kaip tame atrakcione – aukštyn, žemyn, bet visada šmaikščiai, sumaniai ir ironiškai,“ – taip pristatomas šio penktadienio lauko kino seansas. Jis vyks „Romuvos“ lauko salėje, esančioje prie laikinosios „Romuvos“ kino salės, adresu Kęstučio g. 62. Kino seansas mokamas.

Žygis „Laukinis“

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu Kauno marių regioninio parko direkcija ir Samylų kultūros centru kviečia kauniečius ir miesto svečius šeštadienį dalyvauti žygyje ,,Laukinis“.Žygio tikslas – ne tik fiziškai aktyviai praleisti laisvalaikį, bet ir pažinti Kauno marių regioninį parką, atrasti nežinomus maršrutus, patirti įsimintinų vasaros nuotykių gamtoje, aplankyti vietas, kuriose kadaise virė užlietų kaimų gyvenimas. Dalyvavimas nemokamas.

Mados rampa 2017

Dažniausiai ir taip pilnas prekybos miestelis „Urmas“, šį šeštadienį visiškai prisipildys mados mylėtojų, nes tradicinė „Mados rampa“ sugrįžta. Vėl vilios Šopturgis, „AmourD’evil“ ir įvairiausios pramogos. O svarbiausiai, tai kad dalyvavimas nemokamas.

Futbolo rungtynės NFA – Tera

Lietuvos Futbolo Federacijos (LFF) II lygos Pietų zonoje rungtyniaujantys Nacionalinės futbolo akademijos auklėtiniai šį šeštadienį susitiks su Vilniaus „Teros“ futbolininkais. Sportininkams reikia jūsų palaikymo. Rungtynės nemokamos.

Uodo šeimos turgelis

Sekmadienis – visiška šeimos diena, tad nepraleiskite jo namuose – apsilankykite „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame Uodo šeimos turgelyje. Turgelyje jūsų laukia viskas, ko gali prireikti šeimai – nuo drabužių iki žaislų ir smulkių smulkmenų jaukiems namams. Įėjimas nemokamas.

Tradiciškai, visus renginius, kurių čia nepaminėjime, galite rasti mūsų renginių kalendoriuje. Skubėkite mėgautis vasariška šiluma – pasak sinoptikų, saulė ir giedras dangus tuoj bus pakeisti pilkais ir lietaus pilnais debesimis. Detalesnę orų prognozę rasite čia. Gražaus ir malonaus ateinančio savaitgalio.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Svarstys, ar leisti žmonėms atgauti pinigus už alkoholinių gėrimų pakuotes

Lietuvoje startuoja nemokamos edukacinės muziejų programos moksleiviams

Iš emigracijos grįžusi moteris ėmėsi mistiško amato

Policija šiandien siunčia žinią vairuotojams ir kitiems eismo dalyviams

Kauniečiai gatvėse surengė linksmą loteriją: prizas - kelionė prabangiu automobiliu

Kaune vykusio posėdžio verdiktas: Liberalų sąjūdis nesikurs iš naujo

Portalas „Kas vyksta Kaune“ pelnė SWITCH! organizatorių padėką (foto galerija)

Visą parą dirbę „blockchain“ entuziastai atrado realybėje pritaikomus sprendimus

Prezidentė: po socialdemokratų sprendimo įeiname į nestabilumo etapą

Milžiniško dydžio mokesčius už būstą gavusi kaunietė: iš kur turėčiau gauti tokią sumą?