Į darbus rytiniu greituoju traukiniu iš Kauno į Vilnių skubėję strigo ilgam (atnaujinta)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

11 KOMENTARŲ

 1. Rokas 2016/09/13 01:30

  Geriau eikit protestuot, kai atskirines keleivinius nuo krovininiu, is keleiviu neuzdirba joks traukinys pasauly, tai turetume dar blogiau. Siaip negali skustis, pries pora metu vaziavau, visai gerai, jei dar sedynes miegot butu patogios..

 2. Vesta 2016/09/12 19:17

  Nieko, aš kartą važiavau traukiniu ir vidury kelionės vienas iš pirmų vagonų pradėjo virst baisiais troškiais dūmais, nes kažkas ten užsidegė ??

 3. Agnė 2016/09/12 18:03

  Ne pirmą ir nepaskutį kartą taip. Lyg ir galima suprasti LG, kad nuo visų gedimų neapsisaugosi. Tačiau, kaip pateisinti tai, kad kiek teko tokiuose įvykiuose padalyvauti niekada nebuvo pasinaudota garsiakalbiu, kad informuoti keleivius apie esančią situaciją? Nežinioje palikti keleiviai panikuoja. Šiandien nors kontrolierius perėjo vagonus kai kuriems keleiviams asmeniškai pašnibždėjo informaciją, o buvo atvejis, kada visi sulindo pas vairuotoją į kabiną, vidurį vasaros pusvalandį palikę keleivius be kondicionieriaus ir išlindo tik tada kai įsiutusios bobulės pradėjo brautis pas vairuotoją. Ir tada vėlavom tikrai daugiau nei valandą. Tad šis rytas manęs visai nenustebino, o tik pateisino nusivylimą LG…

 4. Lietuva.. 2016/09/12 16:25

  Mūsų šaly taip viskas operatyviai vyksta, kad tos 2-3 valandos, turi būti žmonėms, kaip minutės.. bent, jau tie kas yra atsakingi taip galvoja.. baisu..

 5. Kristina 2016/09/12 15:06

  Vakar norejom sunui pirma kelione traukiniu suorganizuoti.is Kedainiu i Kauna.traukinys buvo su vienu vagonu ir pergrustas zmoniu.studentai ant grindu sedejo…ar taupot taip????saugumas kur?atidejom kelione kitam kartui…su vaikuciu valanda laiko stoveti nesinorejo..:)

 6. Kari 2016/09/12 14:23

  Kartą į pusmetį šitas traukinys visada sustoja. Man asmeniškai tris kartus tra buvę, kad vėlavo mažiausiai 50min. Ir jokio pinigų gražinimo ar atsiprašymo negavau.

 7. Laura 2016/09/12 13:12

  Kompensacijos nuolatinius bilietus turintiems ismoketos nebuvo

 8. Melas... 2016/09/12 11:56

  Jo jo, bus išmokėtos kompensacijos… Kartą draugė bandė grįžti iš Kauno į Vilnių paskutiniu traukiniu. Tas užlūžo keli kilometrai nuo Palemono, neprivažiavęs Pravėniškių. Informacijos, kaip visada, absoliutus nulis. Partempė traukinį atgal į Palemoną po gerų dviejų valandų nuo kelionės pradžios, konduktoriai pasiūlė kelionę tęsti kitais būdais, arba važiuoti autobusu, kuris atvažiuos „kažkada“. Autobusas atvažiavo, bet kokia prasmė tęsti kelionę, kai tas autobusas Palemone kelios minutės po vidurnakčio dar stovėjo neišvažiavęs, ir niekas negalėjo pasakyti, kada jis važiuos (traukinys turėjo atvykti maždaug 23:30 val.). Juk Vilniuje visuomeninis pusę 2 nakties jau nevažiuoja! Bet tai niekam neįdomu…
  Kadangi nebuvo prasmės tęsti kelionę vidury nakties ir dar mokėti taksi už grįžimą namo, išvažiavo ryte su pirmu traukiniu. Kaip ir priklauso, parašė prašymą kompensuoti neįvykusios kelionės išlaidas. Ir ką galvojate? Atsakymas buvo toks, kad išlaidų nekompensuosime, nes kelionė ĮVYKO, t.y. autobusas nuvažiavo į Vilnių, juo nepasinaudojai, todėl kompensacijos nepriklauso! Nesvarbu, kad to autobuso atvykimo laikas buvo absoliučiai nelogiškas. Kur dėtis žmogui Vilniuje pusę 2 nakties, kai neturi pažįstamų, kurie atvažiuotų pasiimti o taksi per brangus malonumas (juk naudojamasi traukiniu, o ne su taksi iš Kauno važiuojama)?
  Numanau, kad ir šiuo atveju bus tas pats. Kompensacijas matysite kaip savo ausis.

 9. Evelina 2016/09/12 11:52

  Agnė Baltrūnaitė

 10. Aleksandra 2016/09/12 11:15

  lietuva nieko keisto

 11. Nenustebes 2016/09/12 10:59

  nieko naujo – geležinkeliuose visada bardakas. Varto molijonus, o nesugeba tinkamai suvadovauti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tarpukaris: vaikų patriotizmą ugdė ir sąsiuvinių viršeliai

Tyrimas: lietuviai per atostogas taškosi vandeniu ir pinigais

Kultūros pasas: skirs pinigų kultūriniam moksleivių užimtumui

Istorinių pastatų renovacijos bumas: kodėl tai svarbu ir kokie dažniausiai kylantys iššūkiai

Suaktyvėjęs vagysčių sezonas: nesibodi vogti ir turėdami vos kelias minutes

Kaunietės dalijasi patarimais: kaip paruošti sveiką maistą iškyloms

Pasivažinėjimą dykumoje primenanti pramoga: pusantro kilometro adrenalino (video)

Tyrėjai atskleidė slaptažodžių kūrimo tendencijas: svarbias paskyras apsaugo prekių ženklų pavadinimais

Sausra įsisiautėja: ketina riboti apsilankymą Lietuvos miškuose

Keliaudami po Izraelį nustebsite, kiek daug žydų žino Kauno vardą