Kauniečiai dėkoja „Kauno švaros“ vairuotojui: šventės tapo linksmesnės - Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kauniečiai dėkoja „Kauno švaros“ vairuotojui: šventės tapo linksmesnės

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
Dalintis:

Gerų darbų nebūna per daug, o vienam „Kauno švara“ vairuotojui kauniečiai norėjo padėkoti už pagalbą prieš pat šventes. Kai kauniečių automobilis nuslydo į kelkraštį ir negalėjo išvažiuoti, jiems padėjo pro šalį važiavęs darbuotojas.

„Norim padėkoti „Kauno švaros“ vairuotojui, kuris penktadienį mus ištraukė nuslydusius į kelkraštį. „Kauno švaros“ automobilio numeriai „JSU542“. Labai dėkojame šiam vairuotojui, kuris iš važiuojančių 100 automobilių vienintelis sustojo.

Profesionaliai mus ištraukė nieko neapgadindamas, nereikėjo mums laukti techninės pagalbos ir šventes tapo linksmesnės mūsų šeimai. Norime jam įteikti dovanėlę“, – dėkojo ir tikėjosi perduoti dovaną kaunietis.

Gyventojai prašo, kad žinančius ar pažįstančius minimą asmenį, perduotų jam padėką ir paprašytų susisiekti su mūsų redakcija „Facebook“ žinute, kad žmonės galėtų susisiekti ir atsidėkoti.

85
5
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.