Kauniečius kviečia atnešti sužeistus meškinus, tobulins įspūdingą Kalėdų eglę - Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kauniečius kviečia atnešti sužeistus meškinus, tobulins įspūdingą Kalėdų eglę

/ I. Juknevičienės nuotr.
Dalintis:

Kauniečiai džiugina praeivius išskirtiniais kalėdiniais papuošimais, o viena verslininkė kviečia gyventojus prisidėti prie šventinės nuotaikos kūrimo. Netikėtai kilusi idėja dabar jau stovi ir džiugina lankytojus ir praeivius – sukurta eglutė iš pliušinių meškinų, o laisvalaikio erdvės įkūrėja ragina žmones atnešti savo pagyvenusius meškiukus ir prisidėti prie dar didesnės eglutės sukūrimo.

„Netylant diskusijoms dėl miesto eglių grožio, tvarumo, kainos ir prasmės, kviečiame kurti savo, kūrybiškas eglutes iš netradicinių medžiagų, kurios gali ir nieko nekainuoti“, – sako Ieva Juknevičienė.

Moteris papasakojo, kaip pas juos atsirado išskirtinė (galbūt net vienintelė tokia Lietuvoje) eglė iš nebereikalingų medžiaginių meškučių.

„Mūsų laisvalaikio erdvės vitrinoje sėdėjo keli meškinai. Pastebėjome, kad žmonės mėgsta prie jų fotografuotis. Kilo mintis sukurti tvarią eglę iš niekam nebereikalingų žaislų. Paskelbėme savo „facebook“ paskyroje, kad laukiame bet kokios būklės, bet kokio dydžio meškiukų. Ir taip vaikai pradėjo dovanoti savo žaislus. Nešė meškučius ir be rankyčių, ir be akyčių, ir mažyčius, ir didelius, ir mažai naudotus, ir gerokai numyluotus“, – teigė ji.

Prie šio projekto prisidėjo ir močiutė Zita, kuri savo rankomis tvirtino kiekvieną meškiną prie konstruojamos eglės. Šiuo metu meškučių skaičius artėja prie 500. Tai ne tik tvari, originali eglė, bet ir įdomi kolekcija. Tarp meškinų galima rasti įvairių profesijų, dizaino, spalvų žaislų.

„Pliušinis meškinas kiekvienam sukelia šiltas emocijas, nukelia mus į vaikystės prisiminimus. Netradicinė eglė įkvepia mus kūrybiškumui – kiekvienas savo aplinkoje galime iš nebereikalingų daiktų kurti grožį“, – tikino I. Juknevičienė.

Atnešti nereikalingus meškučius ir pasivaišinti arbata ar nusifotografuoti su išskirtine eglute gyventojai gali darbo dienomis nuo 16 iki 20 val., o savaitgaliais nuo 12 iki 18 val. Žemaičių g. 31, „Natuko atradimai“ laisvalaikio erdvėje, netoli Prisikėlimo bažnyčios.

14
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.