Policijos žinia vairuotojams: ilgąjį Velykų savaitgalį rengs sugriežtintus reidus | Kas vyksta Kaune

Policijos žinia vairuotojams: ilgąjį Velykų savaitgalį rengs sugriežtintus reidus

Asociatyvi / Kauno AVPK nuotr.

Prevencinės eismo dalyvių kontrolės priemones kovo pabaigoje ir balandžio pradžioje, per ilgąjį šv. Velykų savaitgalį, bus vykdomos valstybinės ir vietinės reikšmės keliuose, policijos pareigūnai dirbs viešuoju, neviešuoju ar mišriuoju patruliavimo būdu. Bus skirta tiek policijos pajėgų, kiek būtina užtikrinti ne tik eismo saugumą, bet ir viešąją tvarką, rimtį.

Kaip praneša policijos departamentas, kovo 28–30 dienomis visoje Lietuvoje vyksta transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimai.

Balandžio 1–3 dienomis taip pat vyks transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimai. Ši priemonė inicijuota Europos kelių policijos tinklo ROADPOL (angl. European Roads Policing Network) ir vyksta ne vienoje šalyje.

Apskričių vyriausieji policijos komisariatai savo prižiūrimose teritorijose gali organizuoti ir kitas papildomas priemones.

Pareigūnai primena, kad nuo kovo 31 d. keičiasi leistinas važiavimo greitis automagistralėse ir greitkeliuose.

Kelių eismo taisyklėse yra nurodyta, kad vasaros sezoną – balandžio–spalio mėnesiais – keičiasi didžiausias leistinas važiavimo greitis.

Automagistralėse lengvųjų automobilių ir krovininių automobilių, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė negu 3,5 t, motociklų ir triračių vairuotojai gali važiuoti ne didesniu negu 130 km/h greičiu, greitkeliuose ne didesniu negu 120 km/h greičiu, keliuose su asfalto ar betono danga – ne didesniu negu 90 km/h greičiu, kituose keliuose – ne didesniu negu 70 km/h greičiu.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA