Pirmosiose Kauno „Žalgirio“ rungtynėse – ilgai lauktas K. Evanso sugrįžimas ant parketo – Kas vyksta Kaune

Pirmosiose Kauno „Žalgirio“ rungtynėse – ilgai lauktas K. Evanso sugrįžimas ant parketo

Keenanas Evansas / G. Bitvinsko nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienį nuo 13 val. žais pirmąsias ikisezonines rungtynes su Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ klubu. Dvikovoje ant parketo po 8 mėnesių pertraukos su žaliai baltais marškinėliais turėtų pasirodyti ir amerikietis Keenanas Evansas.

Rungtynėse, kurias tiesiogiai bus transliuojamos „Žalgiris Insider“ prenumeratoriams, „Žalgiriui“ vadovaus Kazį Maksvytį pavaduojantys Tautvydas Sabonis ir Gintaras Krapikas.

Specialistai į rotaciją jau galės įtraukti ir K. Evansą, kuris atsigavo po sausio mėnesį Eurolygos rungtynėse patirtos Achilo sausgyslės traumos.

Su „Žalgirio“ marškinėliais pirmą kartą pasirodys komandos naujokai – Nazas Mitrou-Longas, Brady Manekas ir Danielius Lavrinovičius.

Komandai susitikime padės ir praėjusį sezoną žaidę krepšininkai: kapitonas Edgaras Ulanovas, Lukas Lekavičius, Arnas Butkevičius, Laurynas Birutis, Dovydas Giedraitis ir Kevarriusas Hayesas.

Komandos sudėtyje bus ir „Žalgirio“ dublerių komandos žaidėjai: Dovydas Butka, Nedas Montvila ir Mantas Laurenčikas.

Susitikimą su Panevėžio klubu žalgiriečiai žais už uždarų durų, o komandos rungtynes išvys tik stebintieji transliaciją „Žalgiris Insider“ platformoje. Joje bus transliuojamos ir antrosios „Žalgirio“ ikisezoninės rungtynės – rugsėjo 13 d., trečiadienį, nuo 14.30 val. su Rygos VEF klubu.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA